Relacja Live

Relacja z meczu Chojniczanka Chojnice - Górnik Zabrze ( Puchar Polski - 2017/18 - 1/4 finału )
Miejsce: Chojnice - 2017-10-24 20:30
Sędziuje: Szymon Marciniak
Relacja zakończona
Chojniczanka Chojnice
1:3
Górnik Zabrze S.S.A.
  • 90' +2 Krzysztof Drzazga
  • 71' Piotr Kieruzel
  • 15' Hubert Wołąkiewicz
  • 68' Łukasz Wolsztyński
  • 62' Damian Kądzior
  • 49' Damian Kądzior
  • 31' Igor Angulo
  • 26' Igor Angulo

•
    90' +4

Koniec meczu! Dobra robota! Wracamy do Zabrza z konkretną zaliczką!

•
    90' +3

Świetny strzał Olszewskiego. Z dużymi problemami broni Janukiewicz.

•
    90' +2

Tym razem napomniany faulujący Kurzawę Krzysztof Drzazga.

•
    90'

Sędzia Marciniak dolicza 4 minuty do drugiej części meczu.

•
    87'

Kapitalnie LOSKA. Nasz golkiper broni strzał Drzazgi z najbliższej odległości.

•
    85'

Ostatnie minuty to coraz groźniejsze ataki Chojniczanki. Musimy być ostrożni!

•
    83'

Olszewski zmienia Kądziora.

•
    83'

Loska z najwyższym trudem broni nieprzyjemny strzał zza pola karnego. Próbujący dobijać piłkę Ryczkowski był na spalonym.

•
    80'

Trzecia zmiana w Chojniczance. Biskup w miejsce Bąka.

•
    77'

Kolejna niezła akcja zakończona strzałem. Tym raze piłkę nad bramką Janukiewicza przeniósł nasz najlepszy strzelec.

•
    76'

Swoich sił strzelając zza pola karnego spróbował również Michał Koj. Nie była to udana próba.

•
    76'

Próba strzału/dośrodkowania w wykonaniu Ryczkowskiego. Piłka trafia wprost w ręce Loski.

•
    73'

Kolejna zmiana w zespole Chojniczanki. Ryczkowski zmienił Podgórskiego.

•
    71'

Ledecky za Wolsztyńskiego

•
    71'

Fantastyczny strzał Kieruzela w same okienko bramki Loski.

•
    70'

Rzut wolny dla Chojniczanki. Odległość od bramki Loski to około 30 metrów.

•
    68'

Sędzia upomina Łukasza Wolsztyńskiego.

•
    67'

Pierwsza zmiana w ekipie Goispodarzy. Drzazga w miejsce Drozdowicza.

•
    65'

Nie ma gola. Rafał strzela obok bramki.

•
    65'

Zabrzanie przed kolejną szansą! Tym razem Kurzawa

•
    62'

G⚽⚽⚽L GÓRNIK!
    KĄDZIOR 62'
    ......................................
    CHOJNICZANKA - GÓRNIK 0:3

•
    62'

Ambrosiewicz strzela zza pola karnego. Broni Janukiewicz.

•
    57'

Krótka przerwa w grze. Pomoc medyczna udzielona Tomkowi Losce. Na szczęście wszystko jest w porządku i nasz bramkarz może kontynuować grę.

•
    55'

Świetna interwencja Loski, który ratuje Górnika przed utratą bramki.

•
    53'

Kontra Chojniczanki. Grzelak przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, po czym wpadł na Wieteskę i dosłownie odbił się od obrońcy Górnika.

•
    52'

Wolniewicz wywalczył rzut rożny z prawego narożnika.

•
    51'

Ł. Wolsztyński nie doszedł do dobrego, płaskiego podania Angulo z lewej strony boiska.

•
    50'

Jakub Bąk w dobrej sytuacji przenosi piłkę wysoko ponad bramką.

•
    49'

Damian Kądzior faulujący w środkowej strefie boiska został napomniany żółtą kartką.

•
    47'

Pierwszy dobry atak zabrzan w drugiej połowie meczu. Zakończył go niecelny strzał Rafała Kurzawy.

•
    46'

Stały fragment gry dla Chojniczanki. Górnicy bez problemów radzą sobie w polu karnym.

•
    46'

Bez zmian w składach rozpoczynamy drugą połowę meczu.

•
    45'

Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:0.

•
    43'

Na strzał z dalszej odległości zdecydował się Paprzycki. Uderzenie zdobyło poklask publiczności, ale bramce Loski nie zagroziło.

•
    41'

Nieudana próba strzału z dystansu w wykonaniu Rafała Kurzawy.

•
    40'

Rzut rożny dla Chojniczanki. Dośrodkowanie Grzelaka trafia jednak pod nogi Kurzawy.

•
    39'

Okres spokojniejszej gry w wykonaniu Górnika. Gospodarze próbują zaatakować, ale w ich grze widać brak pomysłu na sforsowanie dobrzej zorganizowanej defensywy "Trójkolorowych".

•
    32'

Kibice Górnika skandują nazwisko IGORA ANGULO!

•
    31'

Igor Angulo pięknym strzałem głową w długi róg nie daje szans Janukiewicz, wykańczając świetną, szybką akcję zabrzan.

•
    31'

ANGULO 31' (głową)
    CHOJNICZANKA - GÓRNIK 0:2

•
    28'

Znów groźnie. Janukiewicz wygrywa jednak pojedynek biegowy z Wolsztyńskim.

•
    26'

ANGULO 26' (KARNY)
    CHOJNICZANKA - GÓRNIK 0:1

•
    25'

Szansa dla Górnika. Rzut karny. Piłkę ustawia Angulo!

•
    23'

W odpowiedzi pierwsza od dobrych kilku minut akcja Chojniczanki. Mikołajczak strzela niecelnie zza pola karnego.

•
    22'

Świetne dośrodkowanie Koja z głębi pola. Angulo niestety nie zdołał oddać strzału głową, mijając się z piłką.

•
    20'

Szybka akcja Górnika. Wolsztyński uruchomił na prawym skrzedle, który podciągnął z piłką kilkanaście minut, następnie złamał do środka i uderzył w kierunku bramki Janukiewicza. Strzał był jednak bardzo nieudany.

•
    19'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego okazało się za mocne. Piłka opuściła boisko. Grę wznawia Tomasz Loska.

•
    18'

Rzut wolny dla Chojniczanki po faulu Suareza.

•
    15'

Żółtą kartką upomniany zawodnik Chojniczanki - Hubert Wołąkiewicz.

Z wolnego strzelał Kurzawa. Niebezpieczne uderzenie pomocnika Górnika również okazało się nieznacznie niecelne.

•
    14'

Świetny strzał Kądziora z dystansu mija dalszy słupek bramki Janukiewicza. Było naprawdę groźnie!

•
    13'

Piłkarze Górnika powoli przejmują inicjatywę coraz częściej zapędzając się w okolice pola karnego Gospodarzy.

•
    10'

Niezłe dośrodkowanie Wolniewicza, po którym jeden z obrońców wybija piłkę poza boisko. Mamy jeszcze rzut rożny.

•
    8'

Rzut wolny dla Chojniczanki. Dośrodkowywał Grzelak, ale najwyżej wyskoczył Suarez.

•
    6'

Pierwsza akcja zabrzan zakończona płaskim podaniem z lewego skrzydła w wykonaniu Kurzawy. Piłkę przejęli jednak defensorzy klubu z Chojnic.

•
    4'

W pierwszych minutach meczu częściej przy piłce utrzymują się zawodnicy Chojniczanki.

•
    2'

Od pierwszego gwizdka piłkarze Górnika mogą liczyć na wsparcie zabrzańskich kibiców.

•
    1'

Pierwszy atak Gospodarzy prawym skrzydłem. Bez większego zagrożenia pod bramką Loski.

•
    1'

Początek meczu.

•
    1'

20:08 - W Chojnicach trwa rozgrzewka. W meczowej osiemnastce znalazło się miejsce dla grającego do tej pory w rezerwach i CLJ-ce Dariusza Kamińskiego!