Relacja Live

Relacja z meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze ( Ekstraklasa - 2017/18 - 16. Kolejka )
Miejsce: Warszawa - 2017-11-19 18:00
Sędziuje: Jarosław Przybył
Relacja zakończona
Legia Warszawa
1:0
Górnik Zabrze S.S.A.
  • 90' Kasper Hamalainen
  • 90' David Ledecky
  • 45' +6 Dani Suarez

•
    90' +5

Koniec meczu.

•
    90' +1

Jodłowiec za Guilherme.

•
    90'

Decyzją sędziego mecz potrwa jeszcze 5 minut.

•
    90'
  •
    90'

Niestety Rafał przenosi piłkę minimalnie ponad poprzeczką.

•
    90'

Rzut wolny z około 22 metrów. Okazja do wyrównania.

•
    90'

Zmiana w Górniku. Ledecky za Żurkowskiego.

•
    90'

Niestety Legia wychodzi na prowadzenie. Loska poradził sobie z pierwszym strzale Hamalainena, ale przy dobitce był już bezradny.

•
    90'

Zmiana w Górniku. Olszewski za Kądziora.

•
    90'

Zegar stadionowy wskazuje 90 minutę, nie wiemy jednak, jak czas interpretuje sędzia w związku z długą przerwą w grze.

•
    90'

Groźna akcja Legii. Świetnie dysponowany jest dziś jednak Loska.

•
    89'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Pasquato za Kucharczyka.

•
    87'

Zabrzanie protestują. Wydawało się, że jeden z piłkarzy Legii pomógł sobie w polu karnym. Sędzia jest jednak niewzruszony.

•
    84'

Po kolejnej kilkunastominutowej przerwie wróciliśmy do gry. Tym razem zaatakował Górnik. Malarz poradził sobie ze strzałem Kurzawy.

•
    71'

Mamy kolejną przerwę. Raz jeszcze stadion w Warszawie zakrył gęsty dym.

•
    69'

Szarża Kądziora prawą stroną bosika kończy się wywalczeniem rzutu rożnego.

•
    67'

Znów groźnie. Świetna wrzutka Kurzawy. Malarz w ostatniej chwili dopada piłki uprzedzając Żurkowskiego i Ambrosiewicza.

•
    66'

Po dłuższej przerwie zaatakowali zabrzanie. Było naprawdę groźnie, a mamy jeszcze rzut rożny.

•
    62'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Sadiku w miejsce Niezgody.

•
    61'

Gospodarze przeważają. Za chwilę wykonają kolejny rzut rożny.

•
    59'

Zmiana w Górniku. Ambrosiewicz w miejsce Wolsztyńskiego.

•
    56'

Legia wykona rzut wolny. Wysokość pola karnego. Prawa strona boiska.

•
    52'

Kądzior strzela w króki róg. Na posterunku Malarz.

•
    50'

Guilherme z najbliższej odległości trafia w Loskę. Trzeba opanować grę. Jest bardzo niebezpiecznie.

•
    49'

Trwa napór Legii. Loska raz jeszcze ratuje nas przed stratą bramki.

•
    48'

Tym razdem videoweryfikacja korzystna dla Górnika. LOSKA NIE FAULOWAŁ

•
    47'

Jest decyzja o skorzystaniu z systemu VAR.

•
    47'

Sędzia dyktuje rzut karny dla Legii uznając, że Loska faulował w polu karnym.

•
    45' +6

Faulujący Suarez upomniany żółtą kartką.

•
    45' +3

Ależ mamy szczęście. Kontra Legii po nieudanym rzucie rożnym Górnika. Świetnie spisał się Loska! Brawo TOMEK!

•
    45' +1

Szansa dla Legii. Na szczęście kończy się na rzucie rożnym. Musimy być bardziej skoncentrowani w końcówce pierszej połowy.

•
    45'

Przerwa. Pierwsze 45 minut bez bramek.

•
    43'

Wolniewicz za mocno dogrywał w ple karne rywala.

•
    42'

Niecelny strzał Niezgody. Kilka chwil temu piłkarze wznowili mecz do około 10 minutach przerwy.

•
    40' +6

Bardzo niecelny strzał Hlouska.

•
    32'

Dłuższa przerwa w grze z powodu kompletnego zadymienia boiska.

•
    31'

Jeszcze jeden rzut wolny. Tym razem wrzutka Kądziora nie powoduje większego zagrożenia.

•
    28'

Żurkowski z dystansu. Malarz odbija piłkę do boku. Dobitka Kurzawy trafia w obrońcę. Mamy jeszcze rzut rożny. Kolejna dobra akcja zabrzan!

•
    27'

Świetny atak Górnika lewą stroną boiska. Gdyby ostatnie podanie było dokładniejsze cieszylibyśmy się z bramki.

•
    25'

Zamieszanie pod bramką Górnika. Na szczęście Niezgoda nie zdołał przejąć piłki, bo miałby przed sobą pustą bramkę.

•
    23'

Rzut wolny i rzutka Kurzawy. Bez większego zagrożenia pod bramką gospodarzy.

•
    20'

Odpowiada Legia. Płaskie podanie Guilherme w pole karne wylłapuje bez problemów Loska.

•
    16'

Łukasz Wolsztyński zdobywa bramkę, któa niestety nie zostaje uznana po konsultacjach VAR. Sędzie Przybył zmienił decyzję, gdyż wcześniej wskazał na środek boiska.

•
    14'

Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony, na wysokości pola karnego. Wybijamy piłkę poza boisko. Rzut rożny dla Legii.

•
    13'

Guilherme próbował prostopadle podać do Kucharczyka. Za mocno. Piłka w rękach Loski.

•
    11'

Główka Koja obok bramki.

•
    11'

Pierwszy róg dla Górnika po akcji lewą stroną bosika.

•
    8'

Kucharczyk nieprzyjemnie strzela zza pola karnego. Loska wybija ją na rzut rożny.