Relacja Live

Relacja z meczu Arka Gdynia - Górnik Zabrze ( Ekstraklasa - 2017/18 - 20. Kolejka )
Arka Gdynia
  • 90' +2 Damian Zbozień
  • 50' Michał Marcjanik
  • 90' Damian Kądzior
  • 89' David Ledecky
  • 75' Michał Koj

•
    90' +3

Koniec meczu.

•
    90' +2

Zbozień zdobywa bramkę w doliczonym czasie gry.

•
    90'

Kolejny piłkarz Górnika upomniany przez sędziego.

•
    90'

Sędzia przedłuża mecz o co najmniej 3 minuty

•
    89'

Faulujący Ledecky napomniany żółtą kartką.

•
    88'

W końcówce meczu przycisnęli gospodarze.

•
    83'

Jurado zmienia Siemaszkę. Trener Ojrzyński wykorzystał tym samym limit zmian.

•
    82'

Ale okazja. Steinbors wspaniale broni strzał Kądziora. Próbował dobijąc Angulo. Bezskutecznie.

•
    80'

Siemaszko prówbował strzału przewrotką. Kilkadziesiąt sekund później spore zamieszanie w polu karnym zabrzan.

•
    79'

Ledecky za Żurkowskiego.

•
    75'

Żółta kartka dla Koja za faul.

•
    72'

Kurzawa faulowany z lewej strony boiska na wysokości pola karnego.

•
    70'

Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Kun w miejsce Zarandy.

•
    67'

Groźnie! Wieteska głową po dośrodkowaniu Kurzawy. STrzał wędruje obok bramki.

•
    67'

Rzut wolny dla Górnika. Będzie wrzutka Kurzawy.

•
    65'

Pomoc udzielona Igorowi Angulo. Bask wraca do gry z opatunkiem na głowie.

•
    63'

Nalepa wchodzi na boisko. Opuszcza je Krivets.

•
    61'

Kądzior za Wolsztyńskiego.

•
    60'

Po dobrym początku drugiej połowy w naszą grę ponownie wkrada się nerwowość.

•
    54'

Bardzo aktywny Żurkowski przedarł się lewą stroną w pole karne. Wywalczyliśmy jeszcze rzut rożny.

•
    50'

Loska pewnie broni strzał Warcholaka.

•
    50'

Marcjanik faulował Żurkowskiego. Sędzia upomniał go żółtą kartką. Rzut wolny dla Górnika z lewego narożnika pola karnego.

•
    49'

Górnicy lepiej zaczęli drugą połowę, często goszcząc w obrębie pola karnego gospodarzy.

•
    46'

Rozpoczeła się druga połowa meczu.

•
    45' +1

Koniec pierwszej połowy. Bez bramek w Gdyni.

•
    45'

Pierwsza połowa przedłużona o jedną minutę.

•
    43'

Słupek po strzale Kurzawy z rzutu wolnego!

•
    42'

Faul na Wolsztyńskim. Będzie rzut wolny i okazja do strzału.

•
    40'

Kontra Górnika zakończona strzałem Żurkowskim, zbyt lekkim, byśmy mogli cieszyć się z bramki.

•
    37'

Rzut rożny dla Arki. Tym razem, dla odmiany, z lewego narożnika. Zamieszanie i tylko jęk zawodu kibiców gospodarzy.

•
    36'

Odpowiadamy. Choć strzał Żurkowskiego nie miał prawa zaskoczyć Steinborsa.

•
    34'

Od kilku minut w grze zabrzan jest sporo niedokładności.

•
    32'

Niepewna interwencja Matuszka. Siemaszko przed szansą. Tym razem górą Loska.

•
    30'

Było groźnie. Siemaszko uprzedził Loskę w polu karnym. Na szczeście bez konsekwencji.

•
    30'

Arkowcy raz jeszcze atakują prawą stroną.

•
    27'

Kontra gospodarzy zakończyła się rzutem rożnym, który na szczęście nic konkretnego im nie przyniósł.

•
    23'

Fatalna próba Łukasiewicza z około 30 metrów.

•
    22'

Zabrzanie powoli się rozkręcają. Przed momentem w polu karnym Arki szarżował Żurkowski.

•
    21'

Nieudana próba Kurzawy z dystansu.

•
    19'

Najgroźniejsza akcja Górnika. Matuszek wyłuskał piłkę i zagrał w polu karnym do Wolsztyńskiego, którego strzał z ostrego kąta nieznacznie minął bramkę Steinborsa.

•
    16'

Kolejny niecelny strzał głową. Tym razem w wykonaniu aktywnego Grzegorza Piesio.

•
    15'

Kurzawa do Angulo z rzutu wolnego. Główka naszego napastnika okazała się niecelna.

•
    12'

Odpowiada Górnik. Pierwsza, choć mało udana próba strzału z około 20 metrów w wykonaniu Wolsztyńskiego.

•
    11'

Akcja Arki prawą stroną. Silne dośrodkowanie. Piłkę przejął Warcholak, który strzelił w dość znacznej odległości od bramki Górnika.