Relacja Live

Relacja z meczu Górnik Zabrze - Termalica Nieciecza ( Ekstraklasa - 2017/18 - 23. Kolejka )
Miejsce: Arena Zabrze - 2018-02-19 18:00
Sędziuje: Bartosz Frankowski
Relacja zakończona
Górnik Zabrze S.S.A.
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • 80' Adam Wolniewicz
  • 74' Damian Kądzior
  • 57' Szymon Matuszek
  • 53' Rafał Kurzawa
  • 30' Łukasz Wolsztyński
  • 72' Vladimir Jovanović
  • 59' Gabriel Matei
  • 56' Rafał Grzelak

•
    90'

Koniec meczu! Górnik wygrywa 3-0! Dziękujemy!

•
    90'

Ostatnia zmiana w zespole Górnika. Debiut w Ekstraklasie zalicza Wojciech Hajda, który zmienił Igora Angulo.

•
    90'

Do regulaminowego czasu gry zostają doliczone co najmniej 3 minuty.

•
    80'
  •
    77'

Kolejna zmiana w Górniku. W miejsce Łukasza Wolsztyńskiego na placu gry melduje się Marcin Urynowicz.

•
    74'

GOOOOL GÓRNIK!!! Po podaniu Rafała Kurzawy bramkę zdobył Damian Kądzior.

•
    72'

Zmiana również w drużynie gości. Dejan Janjatović w miejsce Davida Guby.

•
    72'
  •
    72'

Trener Brosz decyduje się na pierwszą zmianę. Maciej Ambrosiewicz zastępuje Mateusza Wieteskę.

•
    66'

Rzut wolny dla gości. Strzał z odlełości 17,5 metra trafił prosto w ręce Loski.

•
    60'

Z kolei w miejsce Romana Gergela na boisko wszedł Bartosz Szeliga.

•
    60'

Na boisku w miejsce Bartosza Śpiączki pojawił się Nika Kvantaliani.

•
    59'
  •
    57'
  •
    56'
  •
    53'

GOOOOL GÓRNIK!!! Fantastyczny strzał zamienił na bramkę Rafał Kurzawa!

•
    47'

Dzisiejsze spotkanie ogląda 12.234 kibiców!

•
    46'

Początek drugiej połowy

•
    45'

Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach Górnik prowadzi 1:0!

•
    30'

Bramkę dla zabrzan po podaniu Igora Angulo zdobył Łukasz Wolsztyński! Górnik prowadzi 1-0!

•
    26'

Groźny strzał Wolsztyńskiego obroniony przez bramkarza gości.

•
    20'

Mateusz Wieteska strzelał na bramkę gości z ponad 35 metrów. Piłka poszybowała jednak nad bramką Jana Muchy.

•
    18'

Rzut rożny dla Górnika. Dośrodkowanie Damiana Kądziora, strzał głową Igora Angulo wprost w ręce dobrze ustawionego bramkarza gości.

•
    13'

Strzał z dystansu Joona Toivio. Piłka przeleciała obok bramki Tomasza Loski.

•
    9'

Szansa na bramkę Łukasza Wolsztyńskiego. Strzał z 14 metrów okazał się jednak niecelny.

•
    8'

Strzał Davida Guby obok bramki.

•
    2'

Nieudany rzut wolny Łukasza Wolsztyńskiego.

•
    1'

Pierwszy gwizdek arbitra Bartosza Frankowskiego z Torunia. Do boju Górnicy!

•
    1'

[17:32] Bruk-Bet Termalica zagra natomiast w ustawieniu 4-5-1: Mucha (C) - Matei, Toivio, Putivtsev, Grzelak - Gergel, Jovanović, Kupczak, Stefanik, Śpiączka - Guba.

•
    1'

[17:28] Górnik zagra dziś w ustawieniu 4-4-2: Loska - Wolniewicz, Suarez, Bochniewicz, Koj - Kądzior, Wieteska, Matuszek (C), Kurzawa - Wolsztyński, Angulo.