Relacja Live

Relacja z meczu Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze ( Ekstraklasa - 2017/18 - 24. Kolejka )
Miejsce: Wrocław - 2018-02-25 15:30
Sędziuje: Krzysztof Jakubik
Relacja zakończona
Śląsk Wrocław
1:1
Górnik Zabrze S.S.A.
  • 84' Augusto '
  • 78' Tim Rieder
  • 73' Marcin Robak
  • 66' Arkadiusz Piech
  • 49' Arkadiusz Piech
  • 8' Michał Koj

•
    90' +3

Koniec meczu. Do Zabrza wracamy z jednym punktem. Dzięki za walkę!

•
    89'

Zmiana w Górniku. Wolniewicz za Kądziora.

•
    87'

Słowik obroniłl rzut karny wykonany przez Angulo.

•
    84'

Augusto ujrzał żółtą kartkę za faul na Żurkowskim.

•
    83'

Kurzawa!!! Było blisko.

•
    82'

Tarasovs w miejsce Vacka. Zmiana w ekipie Śląska.

•
    82'

Zabrzanie nie opuszczają połowy gospodarzy. Atakują raz za razem. mamy rzut rożny.

•
    78'

Urynowicz na bosiku. Zastąpił Wolsztyńskiego

•
    78'

Kolejna żołta kartka

•
    77'

Optyczna przewaga po stronie Górnika. Czekamy na akcje bramkowe.

•
    73'

Zawodnik gospodarzy upomniany za faul.

•
    69'

Słowik fantastycznie broni uderzenie Angulo. Kolejna doskonała sytuacja zabrzan.

•
    66'

Niestety. Tracimy bramkę - Piech 66'
    .......................
    Śląsk - Górnik 1:1

•
    63'

Żurkowski sam na sam strzela ponad bramką. Kolejna wspaniała kontra. Niestety brakuje nam w tymn meczu skuteczności. Powinniśmy strzelić już co najmniej dwie bramki więcej.

•
    61'

Gospodarze starają się budować akcje, która na szczęście rozbijane są przez dobrze grający blok defensywny Górnika.

•
    57'

Kolejny stały fragment gry dla Górnika. W drugiej połowie dalej "gramy swoje".

•
    56'

Ależ kontra Górnika. Piłka wędrowała jak po sznurku. Szkoda, że dośrodkowanie WOlsztyńskiego nie było do końca precyzyjne.

•
    49'

Żółtą kartką upomniany Piech za dyskusję z sędzią.

•
    48'

Pierwszy rzut rożny dla zabrzan po przerwie.

•
    46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu. Dwie zmiany w ekipie gospodarzy. Na bosiku pojawili się Piech oraz Riera, któzy zmienili Łyszczarza oraz Chrapka.

•
    45' +1

Przerwa. Bardzo dobre 45 minut w wykonaniu Górnika!

•
    44'

Kurzawa ponienien mieć fantastyczną asystę. Wypuścił doskonale Angulo, ale ten przegrał pojedynek sam na sam ze Słowikiem.

•
    37'

Bliski szcześcia Wieteska. W zamieszaniu podbramkowym strzelał w ekwilibrystyczny sposób. Prztomnie wybił piłkę bramkarz gospodarzy.

•
    34'

W starciu o piłkę ucierpiał Żurkowski, ale wygląda na to, że wszystko będzie ok.

•
    31'

Mecz cały czas prowadzony pod dyktando piłkarzy Górnika, któzy zamykają gospodarzy na ich połowie.

•
    23'

Koronkowa akcja Górnika. Zawiodło jednak ostatnie podanie.

•
    21'

Bliski szczęścia Igor Angulo. Jego strzał był niestety minimalnie niecleny. Świętną piłkę zagrałl mu Żurkowski.

•
    20'

Kolejny rzut rożny wykonany przez Kądziora. Piłka spadła na głowę Daniego Suareza. Uderzenie okazało się niestety niecelne.

•
    17'

Pierwszy fragment meczu pod wyraźne dyktando Górnika. Dobrze weszli w mecz podopieczni trenera Marcina Brosza.

•
    15'

Angulo otrzymał dobrą piłkę od Wolsztyńskiego, ale tym razem górą był Słowik.

•
    9'

Mogliśmy prowadzić już dwa do zera. Szybka akcja zakończona niecielnym strzałem. Piłka poszybowała ponad bramką.

•
    8'

G⚽⚽⚽L GÓRNIK!!!
    .............................
    ŚLĄSK - GÓRNIK 0:1!

Bramka zdobyta przez MIchała Koja została ostatecznie uznana po przeprowadzonej weryfikacji VAR.

•
    7'

Okrzyk radości kibiców Górnika trwał tylko chwilę. Bramka zdobyta po rzucie rożnym nie została Jeszcze wideoferyfikacja.

•
    7'

Pierwszy rzut rożny dla zabrzan. Wrzucał będzie Kądzior.

•
    3'

Rzut wolny dla gospodarzy z około 28 metró. Próba strzału zablokowana.

•
    2'

Pierwszy rzut wolny i wrzutka Kurzawy. DObre zachowanie Słowika.

•
    1'

Dobre podanie ze środka pola do wychodzącego na czystą pozycję Angulo. Bask był na spalonym.