Relacja Live

Relacja z meczu Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin ( Ekstraklasa - 2017/18 - 25. Kolejka )
Miejsce: Arena Zabrze - 2018-02-28 18:00
Sędziuje: Krzysztof Jakubik
Relacja zakończona
Górnik Zabrze S.S.A.
0:0
Pogoń Szczecin
  • 71' Michał Koj
  • 5' Dani Suarez
  • 70' Adam Frączczak
  • 60' Hubert Matynia
  • 40' Łukasz Zwoliński
  • 30' Jakub Piotrowski

•
    90'

Koniec spotkania. Górnik bezbramkowo remisuje z Pogonią Szczecin.

•
    90'

Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył co najmniej 3 minuty.

•
    86'

W miejsce Łukasza Zwolińskiego wszedł Morten Rasmussen.

•
    79'

Zmiana również w drużynie gości. Za Matynię wszedł Listkowski.

•
    77'

W miejsce Ambrosiewicza na boisku melduje się Marcin Urynowicz.

•
    71'

Żółtą kartką upomniany również Michał Koj.

•
    70'

Żółtą kartkę otrzymał kapitan Pogoni, Adam Frączczak.

•
    63'

Zmiana w drużynie Pogoni. W miejsce Adama Buksy na boisku pojawił się Spas Delew.

•
    60'

Żółtą kartką upomniany Hubert Matynia.

•
    59'

Szansę na bramkę miał Łukasz Wolsztyński. Piłka po jego strzale minęła jednak bramkę Portowców.

•
    58'

Najpierw strzał Buksy broni Loska, następnie przy dobitce Frączczaka interweniuje Wieteska.

•
    56'

Zamieszanie pod bramką Górnika. Sędzia odgwizduje faul na Damianie Kądziorze.

•
    53'

Strzał po ziemi Adama Frączczaka z około 16 metrów prosto w ręce Loski.

•
    46'

Podwójna zmiana w drużynie Górnika. W miejsce Szymona Żurkowskiego oraz Daniego Suareza w drugiej połowie zagrają Szymon Matuszek oraz Adam Wolniewicz.

•
    45'

Koniec pierwszej połowy.

•
    43'

Strzał Igora Angulo, piłka przeleciała jednak obok bramki.

•
    40'

Żółtą kartką upomniany Łukasz Zwoliński, napastnik Pogoni.

•
    35'

Groźny strzał Adama Buksy z 16 metrów.

•
    30'

Żółtą kartką ukarany zawodnik gości, Jakub Piotrowski.

•
    29'

Groźny strzał Piotrowskiego, wspaniała interwencja Loski, który sparuje piłkę na rzut rożny.

•
    25'

Hubert Matynia strzelił z narożnika pola karnego w długi róg bramki Tomka Loski.

•
    24'

Zamieszanie pod bramką Górnika. Na szczęście Adama Buksę ubiegł jeden z naszych obrońców.

•
    23'

Strzał Łukasza Wolsztyńskiego z około 20 m broni Załuska.

•
    18'

Mateusz Wieteska odebrał piłkę w środku pola. Akcja przeniosła się na prawe skrzydło. Wrzutka Damiana Kądziora nie znalazła jednak adresata.

•
    15'

Rzut wolny dla Górnika. Dośrodkowanie Rafała Kurzawy na głowę Mateusza Wieteski. Strzał jednak ponad bramką.