Relacja Live

Relacja z meczu Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz ( Ekstraklasa - 2017/18 - 29. Kolejka )
Miejsce: Arena Zabrze - 2018-03-31 15:30
Sędziuje: Szymon Marciniak
Relacja zakończona
Górnik Zabrze S.S.A.
2:2
Sandecja Nowy Sącz
  • 78' Dani Suarez
  • 75' Igor Angulo
  • 29' Igor Angulo
  • 82' Aleksandar Kolew
  • 75' Alexandru Benga
  • 57' Wojciech Trochim

•
    90'

Koniec meczu. Górnik remisuje z Sandecją 2-2. Dziękujemy i życzymy wszystkim Wesołych Świąt!

•
    90'

Decyzją sędziego do regulaminowego czasu gry zostają doliczone co najmniej 2 minuty.

•
    88'

Ważna i pewna interwencja Wojtka Pawłowskiego.

•
    84'

Zmiana w drużynie gości. W miejsce Ksionza wszedł Sovsić.

•
    82'

Drużyna gości doprowadza do wyrównania. Bramkę zdobywa Kolew.

•
    78'

GOOOOOL GÓRNIK!!!!  Bramkę zdobył Dani Suarez!!!

•
    76'

Zmiana w drużynie gości. Baran za Szufryna.

•
    75'

GOOOOOL GÓRNIK!!! Rzut karny na bramkę zamienił Igor Angulo!

•
    75'

Żółta kartka dla obrońcy Sandecji. Będzie rzut karny!

•
    74'

Strzał Trochima pewnie broni Pawłowski.

•
    72'

Kolejny strzał Damiana Kądziora z rzutu wolnego. Piłka jednak nad poprzeczką.

•
    70'

Strzał Damiana Kądziora z rzutu wolnego trafił w słupek.

•
    69'

Kolejny raz Angulo znalazł się w dogodnej sytuacji.. Kolejny raz strzał ponad bramką Michała Gliwy.

•
    65'

Na strzał decyduje się Szymon Żurkowski. Zrobił to jednak bardzo niecelnie.

•
    61'

Trener Brosz decyduje się na trzecią zmianę. W miejsce Ambrosiewicza na boisko wchodzi Marcin Urynowicz.

•
    57'

Bramka dla drużyny gości, a zdobył ją Wojciech Trochim.

•
    54'

Angulo podał do Liszki, ten strzelił na bramkę gości. Piłka po rykoszecie poszła na rzut rożny.

•
    53'

Na bramkę Wojtka Pawłowskiego strzalał Kolew, piłka przeszła jednak obok słupka.

•
    50'

Dzisiejsze spotkanie na Arenie Zabrze ogląda 13 101 kibiców!

•
    46'

Sędzia Marciniak rozpoczął drugą połowę spotkania.

•
    46'

Zmiana również w drużynie gości. Trochim zastąpił Jakuba Gricia.

•
    46'

W drugiej połowie nie zobaczymy kontuzjowanego Łukasza Wolsztyńskiego. W jego miejsce zagra Dani Suarez.

•
    45'

Koniec pierwszej połowy. Pomimo kilku dobrych okazji do zdobycia bramki do przerwy remisujemy 0-0.

•
    45'

Przerwa w grze. Na noszach znoszony Łukasz Wolsztyński. To druga kontuzja w dzisiejszym meczu..

•
    45'

•
    42'

Dobra decyzja Angulo, który strzelał z pierwszej piłki.

•
    36'

Strzał Filipa Piszczka obok bramki Górnika.

•
    33'

Po wrzutce Gryszkiewicza strzelał Angulo. Piłka przeleciała jednak obok bramki.

•
    32'

Strzał zawodnika Sandecji pewnie łapie Wojciech Pawłowski.

•
    29'

Napastnik Górnika ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką.

•
    28'

Bramkę na 1-0 zdobył Igor Angulo, jednak nie została ona uznana. Po konsultacji z systemem VAR gol nie został jednak uznany.

•
    23'

Wolsztyński fantastycznym podaniem wypuścił na czystą pozycję Igora Angulo. Obrońca zdołał jednak zablokować naszego napastnika i mamy rzut rożny.

•
    21'

Faulowany Szymon Żurkowski. Rzut wolny zza pola karnego dla zabrzan

•
    17'

Wymuszona zmiana w drużynie Górnika. Kontuzjowanego Michała Koja zastąpił Adrian Gryszkiewicz.

•
    10'

Rzut rożny dla Sandecji. Po dośrodkowaniu piłki w pole karne główkował Dawid Szufryn.

•
    8'

Próba chytrego strzału Damiana Kądziora. Podkręcona piłka poszybowała jednak nad bramką Michała Gliwy.