Relacja Live

Relacja z meczu Górnik Zabrze - FC Kazanka Moskwa ( Sparingi - Sparingi 2016/17 - Mecze sparingowe - wiosna 2017 )
Miejsce: Ayia Napa - 2018-01-24 14:00
Sędziuje: -
Relacja zakończona
Górnik Zabrze S.S.A.
4:2
FC Kazanka Moskwa
  • 47' Adrian Gryszkiewicz
  • 27' Łukasz Wolsztyński
  • 8' Marcin Urynowicz
  • 5' Łukasz Wolsztyński
  • 83' Alexander Dolgov
  • 35' Dmitry Rybchinsky
  • 9' Jamshed Rahmonov

•
    90'

KONIEC MECZU!

GÓRNIK - FC KAZANKA 4:2

•
    83'

Kontra Kazaznki zakończona bramką. Akcję sfinalizował Dolgov strzałem z pięciu metrów.

•
    71'

Strzał jednego z piłkarzy Kazanki ... obok bramki strzeżonej przez Tomasza Loskę.

•
    70'

W drugiej połowie w drużynie rosyjskiej również sporo zmian, w stosunku do składu wyjściowego.

•
    69'

Kamil Surowiec zmienia Mateusza Wieteskę.

•
    68'

Szansa dla Górnika! Olszewski ładnie strzela z 16 metrów. Piłka niestety odbija się od poprzeczki.

•
    64'

Podobnie jak w pierwszej połowie, po kilku pierwszych minutach gry ofensywnej, mecz się uspokoił.

•
    62'

Zmiana w zespole Górnika. Na boisku pojawił się Olszewski, który zmienił Firleja.

•
    47'

Bramka dla Górnika.

Z rzutu rożnego dośrodkował Grendel, piłka minęła niemal wszystkich zawodników, ale akcje czujnie zamykał Gryszkiewicz, który umieścił piłkę w siatce strzałem prawą nogą.

•
    46'

Firlej strzelał z ostrego kąta. Na posterunku bramkarz rywali. Górnicy wykonają jeszcze rzut rożny.

•
    46'

W drugiej połowie zagramy w składzie: Loska - Michalski, Wieteska, Karwot, Gryszkiewicz - Liszka, Hajda, Kamiński, Bartczuk - Grendel, Firlej.

•
    45'

Zakończyła się pierwsza połowa meczu.

•
    35'

Gol dla przeciwnika. Piłkarz Kazanki umieścił piłkę w siatce pewnym strzałem w długi róg z lewego narożnika pola karnego.

•
    27'

Ładny, mierzony strzał Łukasza Wolsztyńskiego z lewej strony pola karnego! Górnik prowadzi już trzema bramkami.

•
    24'

Rzut wolny dla Górnika wykonał Smuga. Bez efektu.

•
    18'

Po dwóch szybko zdobytych przez zabrzan bramkach mecz się wyrównał.

•
    9'

Upomnienie dla jednego z zawodników naszego rywala.

•
    8'

Groźna akcja Kazanki. Pawłowski broni strzał głową Syczewa.

•
    8'

Prowadzimy już 2:0!

Po błędzie bramkarza i obrońców piłkę przejął Ambrosiewicz, który zagrał do Marcina Urynowicza. Ten potwierdza wysoką dyspozycję strzelecką, podwyższając prowadzenie.

•
    5'

Świetny początek Górnika. Akcję rozpoczął Wieteska, który długim podaniem zagrał do Urynowicza. Ten ograł w polu karnym jednego z obrońców i wyłożył piłkę Wolsztyńskiemu, który umieścił ją w siatce rywala.

•
    1'

Początek meczu.

•
    1'

Funkcję kapitana drużyny pełni dziś Adam Wolniewicz.

•
    1'

Zabraknie również narzekających na urazy i nie będących w pełni zdrowia Szymona Matuszka i Rafała Kurzawy.

•
    1'

Trener Marcin Brosz da dziś odpocząć kilku bardziej doświadczonym piłkarzom.

•
    1'

Górnik rozpocznie w składzie: Pawłowski - Wolniewicz, Wieteska, Bochniewicz, Koj - Smuga, Żurkowski, Ambrosiewicz, Wolsztyński - Urynowicz, Firlej

•
    1'

Trwa rozgrzewka przed meczem z rosyjską Kazanką Moskwa. Gwiazdą rywali jest Dmitri Sychev. Doświadczony, 34-letni piłkarz, ma pomóc młodszym kolegom w awansie do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Jego dorobek to 47 meczów w reprezentacji Rosji, w których zdobył 15 bramek. W lidze rosyjskiej rozegrał ponad 300 spotkań. Bronił też m.in. barw Olimpique Marsylia.