Relacja Live

Relacja z meczu Górnik Zabrze - Zemplin Michalovce ( Sparingi - Sparingi 2016/17 - Mecze sparingowe - wiosna 2017 )
Miejsce: Arena Zabrze - 2018-02-03 12:00
Sędziuje: -
Relacja zakończona
Górnik Zabrze S.S.A.
5:0
Zemplin Michalovce
  • 54' Łukasz Wolsztyński
  • 50' Marcin Urynowicz
  • 43' Igor Angulo
  • 10' Igor Angulo
  • 3' Szymon Żurkowski
  • 28' Milan Simcak
  • 22' Milan Simcak

•
    90'

Sprawdzian na "piątkę"!
    Górnik pokonał Zemplin 5:0!
    Czas na Ekstraklasę❗

•
    84'

KOlejna zmiana w Górniku. Grendel w miejsce Wolniewicza.

•
    80'

Bartczuk w miejsce Urynowicza.

•
    73'

Groźnie Zemplin. Jeden z zawodników słowackiej drużyny trafia w poprzeczkę po dobrze wykonanym rzucie rożnym.

•
    70'

Groźny strzał Turtka minimalnie obok bramki.

•
    66'

Zmiany w Górniku. Boisko opuścili Wolsztyński, Ambrosiewicz, Bochniewicz. Zastąpiła ich trójka: Smuga, Hajda, Wieteska.

•
    65'

Dobre dośrodkowanie Kurzawy do Urynowicza, którego strzał został zablokowany, podobnie, jak dobitka Ambrosiewicza.

•
    64'

Bochniewicz wspólnie z Karwotem dobrze zablokowali NIshiego, który próbował wyjść na czystą pozycję.

•
    62'

Goście zapędzili się w oklolice bramki Pawłowskiego praktycznie pierwszy raz po przerwie. Strzał Kolesara był bardzo niecelny.

•
    58'

Dobra okazja Firleja. Testowany zawodnik dobrze się pokazał w polu karnym, ale bramkarz Zemplina rzutem pod nogi wybił mu piłkę.

•
    54'

G⚽️⚽️⚽️L GÓRNIK❗️
    WOLSZTYŃSKI 54' (karny)
    ............................................
    GÓRNIK - ZEMPLIN 5:0

•
    50'

Piękna akcja Górnika. Wolsztyński zagrał do Urynowicza, który z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Zemplina.

•
    50'

URYNOWICZ 50'
    GÓRNIK - ZEMPLIN 4:0

•
    46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu. Na boisku pojawili się Pawłowski, Kurzawa, Firlej, Matuszek, Karwot.

•
    45'

Koniec pierwszej połowy meczu.

•
    43'

Koronkowa akcja Górnika Zabrze. Urynowicz otrzymał piłkę na prawej stronie, pomknął z nią kilkanaście metrów i na wysokości pola karnego doskonale wyłożył Igorowi.

•
    43'

ANGULO 43'
    GÓRNIK - ZEMPLIN 3:0

•
    37'

Najlepsza okazja gości. Sulley z kilku metrów przenosi piłkę ponad poprzeczką.

•
    36'

Świetna akcja Wolsztyńskiego, który wymanewrował jednego z piłkarzy Zemlina i podał do Urynowicza. Ten niestety nieczysto trafił w piłkę, która minęła słupek bramki Bieszczada.

•
    35'

Bochniewicz niecelnie główkuje po rzucie rożnym.

•
    33'

Kądzior strzela ponad bramką z rzutu wolnego. Odległość od bramki około 20 metrów. To była kolejna dobra okazja Górnika,

•
    30'

Miejsce Simcaka, który został odesłany przez sędziego z boiska, zajął znany z polskich bosik Tsubasa Nishi.

•
    28'

Druga żółta i czerwona kartka dla Simcaka. Faul na Kądziorze wyglądał bardzo groźnie.

•
    27'

Świetnie prawą stroną przedarł się Angulo. Zagrał w polu karnym do Kądziora, którego podanie do lepiej ustawionego kolegi zostało zablokowane.

•
    25'

Pierwszy raz niebezpiecznie pod bramką Loski. Do dobrego dośrodkowania nie doszedł Sulley.

•
    22'

Zółta kartka dla pilkarza gości, który faulował wychodzącego na czystą pozycję Żurkowskiego.

•
    20'

Piłkarze Zemplina przedarli się w pobliże bramki Loski. Strzelał Regali z ostrego kąta. Niecelnie.

•
    17'

Na czystą pozycję wychodził Angulo. Sędzia jednak uznał, że snajper Górnika był na spalonym.

•
    10'

Najskuteczniejszy napastnik Górnika sfinalizował akcję drużyny i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki. Asysta Urynowicza.

•
    10'

ANGULO 10'
    GÓRNIK - ZEMPLIN 2:0

•
    9'

Goście próbują nieśmiało się odrgryzać. Jak na razie jednak zabrzanie w pełni kontrolują przebieg meczu.

•
    7'

Maciej Ambrosiewicz znalazł się w podobnej sytuacji, jak Żurkowski. Strzelił jednak zbyt lekko.

•
    3'

Pomocnik Górnika popisał się świetnym strzałem zza pola karnego. Bez szans Bieszczad.

•
    3'

ŻURKOWSKI 3'
    GÓRNIK - ZEMPLIN 1:0

•
    1'

Początek meczu.

•
    1'

12:21 - Mecz rozpocznie się około 12:30. Opóźnienie spowodowane jest problemami logistycznymi zespołu gości.