Relacja Live

Relacja z meczu Górnik Zabrze - Wisła Płock ( Ekstraklasa - 2017/18 - 32. Kolejka )
Miejsce: Arena Zabrze - 2018-04-21 18:00
Sędziuje: Tomasz Musiał (Kraków)
Relacja zakończona
Górnik Zabrze S.S.A.
0:1
Wisła Płock
  • 89' Dani Suarez
  • 60' Paweł Bochniewicz
  • 41' Mateusz Wieteska
Wisła Płock
  • 90' Alan Uryga
  • 45' Alan Uryga
  • 25' Nico Varela

•
    90' +5

Koniec meczu. Górnik Zabrze 0-1 Wisła Płock. Dziękujemy piłkarzom za walkę do ostatniej minuty.

•
    90'

Żółtą kartką upomniany Alan Uryga

•
    90'

Decyzją sędziego do regulaminowego czasu gry zostanie doliczone co najmniej 5 minut.

•
    89'

Żółtą kartką upomniany Dani Suarez.

•
    84'

Na zmianę zdecydował się również Marcin Brosz. Miejsce Szymona Matuszka zajął Dariusz Pawłowski.

•
    84'

Zmiana w drużynie gości. Byrtek w miejsce Vareli.

•
    82'

Groźny strzał Kurzawy z rzutu wolnego, dobrze interweniuje jednak Dahne.

•
    79'

Kolejna zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Semir Stilić, zastąpił go Damian Rasak.

•
    68'

Krótko rozegrany rzut rożny. Strzelał Wieteska po dośrodkowaniu Kurzawy. Ataki zabrzan coraz groźniejsze!

•
    65'

Piękne podanie Liszki do Kądziora. Niestety po raz kolejny nasz pomocnik znalazł się na spalonym.

•
    64'

Strzał z dystansu Damiana Szymańskiego. Pewnie interweniuje Tomasz Loska.

•
    63'

Na zmianę decyduje się również trener Jerzy Brzęczek. Jakub Łukowski zastąpił na boisku Konrada Michalaka.

•
    60'

Żółtą kartką upomniany Paweł Bochniewicz.

•
    56'

Górnicy coraz śmielej atakują bramkę gości.

•
    55'

Kolejna zmiana w drużynie Górnika. Erika Grendela zmienił Daniel Liszka.

•
    55'

Rafał Kurzawa wrzucił z autu piłkę wprost na głowę Szymona Matuszka. Strzał głową naszego kapitana złapał jednak bramkarz gości.

•
    52'

Ciekawa akcja Górnika. Sam na sam z bramkarzem wychodził Damian Kądzior, sędzia odgwizdał jednak spalonego.

•
    47'

Dzisiejsze spotkanie z wysokości trybun ogląda 14.891 widzów!

•
    46'

Na początku drugiej połowy goście od razu przeszli do ataku.

•
    46'

W drugiej połowie na boisku zobaczymy Marcina Urynowicza, który zastąpił Wojtka Hajdę.

•
    45'

Za nami pierwsze 45 minut meczu. Niestety przegrywamy 0-1.

•
    45'

Tomasz Musiał doliczył do regulaminowego czasu gry co najmniej 1 minutę.

•
    45'

Bramka dla gości.  Bramkę zdobył Alan Uryga.

•
    43'

Kolejna szansa Wisły Płock. Z najbliższej odległości pudłuje Reca.

•
    41'

Żółtą kartką upominany Mateusz Wieteska.

•
    29'

Kolejna groźna akcja gości. Piłka po interwencji zabrzańskich obrońców wyszła na rzut rożny.

•
    26'

Kombinacyjna akcja Górnika. Dośrodkowanie Rafała Kurzawy do nabiegającego Mateusza Wieteski. Piłka po strzale głową naszego obrońcy wylądowała jednak w rękach płockiego bramkarza.

•
    25'

Żółtą kartką za faul na Damianie Kądziorze upomniany zawodnik gości Nico Varela.

•
    23'

Przerwa w grze. Dani Suarez potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

•
    21'

Kolejny strzał na bramkę Loski oddał Niko Varela. Urugwajczyk uczestniczy w każdej akcji gości.

•
    18'

Po dośrodkowaniu Furmana z rzutu różnego strzał z woleja po koźle oddał Varela.

•
    17'

Goście aktywni pod bramką Loski. Rzut rożny wykona Furman.

•
    7'

Nieudana próba strzału Damiana Kądziora.

•
    2'

Pierwszy strzał na bramkę Tomka Loski oddał Arkadiusz Reca. Pewna interwencja naszego bramkarza.