Relacja Live

Relacja z meczu Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze ( Ekstraklasa - 2017/18 - 34. Kolejka )
Miejsce: Lubin - 2018-05-06 15:30
Sędziuje: Paweł Gil
Relacja zakończona
Zagłębie Lubin
0:2
Górnik Zabrze S.S.A.
  • 85' Jakub Tosik
  • 75' Lubomir Guldan
  • 67' Adrian Gryszkiewicz
  • 33' Damian Kądzior
  • 7' Marcin Urynowicz

•
    90' +3

KONIEC MECZU!

SERCE SIĘ RADUJE ...!

•
    90' +1

Górnicy spokojnie. Kontrolują mecz, czekając na ostatni gwizdek.

•
    90'

Do regulaminowego czasu gry doliczone zostały trzy minuty.

•
    88'

Zagłębie jeszcze próbuje. Piłka w rękach Loski po płaskim podaniui w pole karne.

•
    85'

Sędzia upomina faulującego Tosika.

•
    81'

Zmiana w Górniku. Liszka za Kądziora.

•
    81'

Jagiełło z daleka, po ziemi, wprost w ręce dobrze ustawionego Tomka Loski.

•
    80'

Atak Zagłębia zakończony bardzo niecelnym strzałem Monety.

•
    78'

Dzisiejszy mecz ogląda 6125 kibiców.

•
    77'

Dośrodkowanie i głowka Wieteski. Kolejna okazja zabrzan.

•
    75'

Kapitan gospodarzy ujrzał żółtą kartkę.

•
    74'

Zmiana w ekipie z Lubina. Woźniak za Maresa.

•
    74'

Mamy szczęście. Starzyński w doskonałej sytuacji trafia w poprzeczkę.

•
    70'

Zmiany w obu ekipach. W Górniku Hajda za Urynowicza. W Zagłębiu Tosik zmienił Matuszczyka.

•
    67'

Żółta kartka za faul dla Gryszkiewicza.

•
    63'

Gospodarze w ataku pozycyjnym. Defensywa zabrzan jak na razie jest bardzo dobrze zorganizowana.

•
    62'

W polu karnym Zagłębia szalał Wieteska. Szkoda, że nie udało się oddać strzału na bramkę Hładuna.

•
    61'

Zmiana w Górniku. Na bosiku pojawia się Angulo, który zmienił Smugę.

•
    59'

Na boisku leży Kurzawa, któremu udzielana jest pomoc medyczna.

•
    58'

Nieprzyjemny strzał jednego z piłkarzy zagłębia. Loska wybija piłkę na rzut rożny.

•
    53'

Niezły strzał Jagiełły w nieznacznej odległości obok słupka bramki Górnika.

•
    51'

Suarez niczym profesor przerwał kontrę gopodarzy.

•
    50'

Było blisko. Żurkowski zza pola karnego minimalnie obok bramki

•
    48'

Niezła wrzutka Kądziora w pole karne.

•
    46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu. Jedna zmiana w ekipie gospodarzy. Moneta za Tuszyńskiego.

•
    45' +1

Koniec pierwszej połowy.

•
    45'

Pierwsza połowa potrwa jeszcze jedną minutę.

•
    43'

Świetnie rozegrany rzut wolny zakończony niecelnym strzałem Wieteski.

•
    43'

Faul Starzyńskiego na Kądziorze. Będzie okazja do wrzutki w pole karne.

•
    37'

Gramy swoje. Tym razem bliski szcześcia Smuga. Strzelil jednak niecelnie.

•
    33'

G⚽⚽⚽L GÓRNIK❗❗
    .........................................
    ZAGŁĘBIE - GÓRNIK 0:2 ❗❗

Świetna akcja Górnika. Doskonała asysta Smugi, który zagrał na piąty metr do Kądziora. Ten dopełnił formalności!

•
    31'

Fantastyczna wrzutka Wieteski w pole karne. Tam smuga nie trafia w piłkę. Szkoda tej okazji.

•
    30'

Mares strzela wysoko ponad bramką Górnika.

•
    26'

Rzut rożny dla Zagłębia. Wykonany na krótko i bez zagrożenia.

•
    22'

Bardzo groźny strzał Starzyńskiego z rzutu wolnego. Brawa dla Loski za świetną interwencję.

•
    21'

Ruszyli do ataku piłkarze Zagłębie. Jak na razie nasza obrona z Danim Suarezem na czele nie pozwala na większe zagrożenie pod bramką Loski.

•
    17'

Dalekie wyjście i zagranie głową Loski, który przerwał w ten sposób groźną kontrę lubinian.

•
    16'

Kurzawa dośrodkował z wolnego na długi słupek. Urynowicz zgrał głową do środka. Tam niestety nie było nikogo z zabrzan.

•
    15'

Gramy dalej. Już z Marcinem!

•
    13'

Rzut wolny dla Zagłębia. Potężna bomba trafia w w strzelca bramki. Marcin potrzebuje pomocy medycznej.

•
    7'

ZAGŁĘBIE - GÓRNIK 0:1 ❗❗

Marcin z zimną krwią wykorzystał błąd linii defensywnej Zagłębia.

•
    7'

Kurzawa pomknął lewą stroną boiska. Wypuścił jednak piłkę zbyt mocno.

•
    4'

Damian Kądzior zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka poszybowała jednak w znacznej odległości obok bramki Hładuna.

•
    1'

Pierwszy rzut wolny i okazja dla Rafała Kurzawy do dośrodkowania w pole karne.

•
    1'

Początek meczu.

•
    1'

15:29 - Piłkarze obu drużyn juz na płycie głównej. Za chwilę pierwszy gwizdek.

•
    1'

15:28 - Zabrzanie zagrają dziś na biało.

•
    1'

15:23 - Do meczowej kadry wrócił Igor Angulo, który dziś jest na ławce rezerwowych.

•
    1'

15:20 - Lubin przywitał piłkarzy obu drużyn piękną, słoneczną pogodą. Nie jest jednak upalnie. Warunki idealne do gry.