Relacja Live

Relacja z meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze ( Ekstraklasa - 2017/18 - 36. Kolejka )
Miejsce: Warszawa - 2018-05-13 18:00
Sędziuje: Szymon Marciniak
Relacja zakończona
Legia Warszawa
2:0
Górnik Zabrze S.S.A.
  • 76' Łukasz Broź
  • 47' Artur Jędrzejczyk
  • 45' Chris Phillips
  • 35' Łukasz Broź
  • 22' Sebastian Szymański
  • 44' Adam Wolniewicz
  • 35' Marcin Urynowicz

•
    90' +3

Koniec meczu.

Niestety wracamy do Zabrza bez punktów.
    ........................................
    Legia - Górnik 2:0

•
    90'

Do regulamionwego czasu gry doliczne zostały co najmniej trzy minuty.

•
    88'

Górnicy walczą, ale na razie bez większego zagrożenia pod ramką Malarza.

•
    86'

Hamalainen marnuje kapitalną sytuację.  Mając przed sobą tylko Loskę przeniósł piłkę wysoko pond bramką.

•
    82'

Daniel LIszka zmienił Daniego Suareza.

•
    80'

Dośrodkowanie Koja i główka Angulo. Malarz na posterunku.

•
    79'

Remy w miejsce Cafu.

•
    76'

Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Brozia.

•
    75'

Bramka dla Legii po samobójczym trafieniu Bochniewicza.

•
    73'

Zmiana w Górniku. Smuga za Matuszka.

•
    72'

Zmiana w Legii. Hamalainen za Radovicia.

•
    66'

Górnicy w polu karnym Legii. Angulo nie opanował silnego podania Kądziora.

•
    65'

Frekwencja na meczu 29 809 osób.

•
    62'

Zmiana w Legii. Antolić za Szymańskiego.

•
    60'

Wspomniany wcześniej Hajda zmienia Urynowicza.

•
    59'

Do wejścia na boisko przygotowuje się Hajda.

•
    58'

Akcja Górnika. Kurzawa lewą stroną boiska, wyłożył piłkę Igorowi Angulo, ale ten trafił w obrońcę Legii.

•
    57'

Rzut wolny dla gsopodarzy. Piłka dośrodkowana w pole karne. Faulowany jeden z zabrzan.

•
    54'

Rzut rożny dla Górnika. Wrzutka Kądziora i wybicie jednego z defensorów Legii.

•
    53'

Jęk zawodu kibiców gospodarzy. Silny strzał zza pola karnego w wykonaniu Vesovicia trafia w boczną siatkę.

•
    51'

Broź zagrywa piłkę w poprzek pola karnego. Żaden z gospodarzy na szczęście do niej nie doszedł.

•
    49'

Urynowicz przegrywa w polu karnym Legii pojedynek z Pazdanem.

•
    47'

Jędrzejczyk upomniany żółtą kartką za faul na Żurkowskim.

•
    45'

Koniec pierwszej połowy.

•
    45'

Jeszcze jedna żółta kartka. Tym razem dla piłkarza Legii.

•
    44'

Żółta kartka dla Wolniewicza za faul w środkowej strefie boiska.

•
    41'

Z biegiem minut przewagę osiągają gospodarze.

•
    40'

Groźnie strzelał z niewielkiej odegłości Radović. Piłka poza boiskiem po interwencji naszego bramkarza.

•
    38'

Po ziemi groźnie i płasko podawał Szymański. Dobrze ustawiony Suarez wybija piłkę poza boisko. Gospodarze mają jeszcze rzut rożny.

•
    35'

Napomniany również Urynowicz za dyskusję z sędzią.

•
    35'

Faulujący Broź upomniany żółtą karką.

•
    33'

Mogło być 2:0. Tomek Loska obronił instynktownie strzał głową Kucharczyka z czterech (!) metrów.

•
    32'

Dobrze zapowiadający się atak Górnika przerwany przez sędziego. Urynowicz na spalonym.

•
    29'

Rzut rożny dla Legii. Wcześniej wrzucał w pole karne Kucharczyk.

•
    27'

Bardzo szkoda tej straconej pory. Do momentu utraty gola to Górnik stwarzał o wiele groźniejsze sytuacje.

•
    25'

Wolniewicz po rogu trafia głową wprost w Malarza.

•
    22'

Szymański decyduje się na bezpośredni strzał z ostrego kąta. Piłka w siatce Górnika.

•
    21'

Będzie kolejny rzut wolny dla Legii. Tym razem z prawej strony boiska z okolic pola karnego.

•
    20'

Rzut wolny dla Legii. Będzie wrzutka w pole karne.

•
    18'

Ależ okazja. Angulo mija Malarza i trafia w słupek!

•
    16'

Świetna akcja. Angulo zabrał się z piłką w pole karne Legii, ale w ostatniej chwili wybił ją Pazdan.

•
    14'

Loska z najwyższym trudem wybija piłkę na rzut rożny po groźnym strzale jednego z gospodarzy.

•
    14'

Loska piąstkuje nieprzyjemne dośrodkowanie.

•
    13'

Szansa Kurzawy, który otrzymał piłkę w polu karnym. Zakręcił jednym z obrońców, ale strzał był zbyt lekki.

•
    11'

Zabrzanie zaczęli bez kompleksów przed rywalem.

•
    6'

Rzut wolny dla Górnika. Kurzawa trafia w mur złożony z piłkarzy Legii.

•
    6'

•
    1'

Początek meczu.

•
    1'

17:50 - Spikerzy zaprezentowali składy obu drużyn. Piłkarze powinni za kilka minut pojawić się na boisku.

•
    1'

17:37 - Piłkarze obu drużyn rozgrzewają się na płycie głównej. W Warszawie piekna pogoda. Temperatura - 23 stopnie.