Relacja Live

Relacja z meczu Unia Hrubieszów - Górnik Zabrze ( Puchar Polski - 2018/19 - 1/32 finału )
Miejsce: Hrubieszów - 2018-10-02 15:00
Sędziuje: Mateusz Złotnicki
Relacja zakończona
Unia Hrubieszów
0:9
Górnik Zabrze S.S.A.
  • 74' Dominik Kazan
  • 90' +1 Szymon Żurkowski
  • 82' Maciej Ambrosiewicz
  • 67' Kamil Zapolnik
  • 65' Jesus Jimenez
  • 51' Kamil Zapolnik
  • 40' Igor Angulo
  • 34' Daniel Smuga
  • 15' Szymon Żurkowski
  • 11' Daniel Smuga

•
    90' +2

Koniec meczu.

•
    90' +1

GOOOL GÓRNIK!

Bardzo dobre rozegranie stałego fragmentu gry zakończone pięknym strzałem Żurkowskiego

•
    90'

Do podstawowego czasu gry doliczone zostają co najmniej dwie minuty.

•
    90'

Spore zamieszanie pod bramką Unii powinno zakończyć się kolejną bramką dla Górnika.

•
    82'

Precyzyjny strzał Ambrosiewicza zza pola karnego daje nam ósmą bramkę w meczu z Unią.

•
    79'

Zmiana w Górniku. Ryczkowski zastępuje Zapolnika.

•
    77'

Kibice w Hrubieszowie nagrodzili gromkimi oklaskami bramkarza Kamila Tomczyszyna, który popisał się skuteczną i efektowną interwencją.

•
    75'

Nieudany strzał w wykonaniu Szymona Żurkowskiego. Piłka przeleciała wysoko ponad bramką Unii.

•
    74'

Zawodnik gospodarzy upomniany przez sędziego za faul na Smudze.

•
    73'

Wspaniałą interwencja Bielicy, który "złapał" piłkę zmierzającą w okienko bramki Górnika.

•
    69'

Zmiana w Górniku. Rafał Wolsztyński w miejsce Igora Angulo.

•
    67'

Trwa kanonada w wykonaniu Górnika. Swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Zapolnik.

•
    65'

Szósta bramka dla Górnika. Zdobył ją Jimenez wykazując się sporą przytomnością w polu karnym gospodarzy.

•
    62'

Bramkarz Unii poradził sobie z główką Bochniewicza.

•
    61'

Dobra piłka w pole karne do Zapolnika. Strzał Kamila został jednak zablokowany.

•
    58'

Kolejna dobra akcja zakończona strzałem bardzo aktywnego Daniela Smugi. Tym razem skutecznie interweniował Tomczyszyn.

•
    51'

Premierowe trafienie Kamila Zapolnika, który głową umieszcza piłkę w siatce.

•
    48'

Doskonałą sytuację zmarnował Jimenez, który przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Unii.

•
    46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu. Jedna zmiana w Górniku. Adrian Gryszkiewicz zastąpił Michała Koja.

•
    45'

Koniec pierwszej połowy.

•
    45'

Bramkarz Unii radzi sobie ze strzałem Ambrosiewicza, Kilkadziesiąt sekund później do sporego wysiłku zmusił Bielicę Fulara. Młody bramkarz spisuje się jednak bez zarzutu.

•
    40'

Angulo zdobywa bramkę dokładając nogę do dobrego podania Wiśniewskiego.

•
    39'

Na strzał zza pola karnego zdecydował się Grui. Na posterunku Bielica.

•
    34'

Po prostopadłym zagraniu Zapolnika, idealnie znalazł się Smuga , który minął bramkarza i uderzył do pustej bramki

•
    30'

Kolejna dobra akcja Smugi, który świetnie zagrał w pole karne do Angulo. Igor przeniósł piłkę ponad bramką Unii.

•
    26'

Rzut wolny dla zespołu z Hrubieszowa. Piłka ustawiona w prawym narożniku pola karnego.

•
    24'

Angulo dwukrotnie bliski pokonania bramkarza Unii. Po dobrej interwencji golkiper gospodarzy popełnił fatalny błąd przy wyprowadzaniu piłki, podając wprost pod nogi Igora. Ten jednak nie wykorzystał prezentu, trafiając w bramkarza.

•
    15'

Na listę strzelców wpisuje się Żurkowski. Asysta Angulo.

•
    14'

Doskonała okazja Unii. Bielica broni w sytuacji sam sam z Romanowskim.

•
    11'

Daniel Smuga wykorzystał świetne podanie Szymona Żurkowskiego otwierając wynik meczu.

•
    10'

Dobra akcja Jimeneza, który "urwał" się rywalom i posłał płaską piłkę w pole karne, szukając Zapolnika. Zabrakło jednak finalizacji.

•
    5'

Pierwszy stały fragment gry dla Górnika. Bez zagrożenia pod bramką Tomczyszyna.

•
    3'

Dobre wyjście Bielicy, który uprzedził napastnika Unii.

•
    2'

Pierwszy rzut rożny dla piłkarzy z Hrubieszowa.

•
    2'

Gospodarze rozpoczęli z animuszem. Już dwukrotnie zapędzili się w okolice pola karnego zabrzan.

•
    1'

Początek meczu. Zabrzanie grają dzię w czerwonych strojach. Unia w białych koszulkach i niebieskich spodenkach.

•
    1'

14:45 - Piętnaście minut do pierwszego gwizdka. W Hrubieszowie deszczowo. Kameralny obiekt powoli się wypełnia kibicami.