Relacja Live

Relacja z meczu Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Zabrze. ( Puchar Polski - 2019/20 - 1/32 finału )
Miejsce: Środa Wielkopolska - 2019-09-25 15:30
Sędziuje: Konrad Aluszyk
Relacja zakończona
Polonia Środa Wielkopolska
0:6
Górnik Zabrze S.A.
  • 59' Łukasz Żegleń
  • 57' Adrian Szynka
  • 86' Szymon Matuszek
  • 70' Kamil Zapolnik
  • 68' Piotr Krawczyk
  • 63' Łukasz Wolsztyński
  • 19' Michał Koj
  • 8' Ishmael Baidoo
  • 2' Przemysław Wiśniewski

•
    90'

Koniec meczu. Górnicy wysoko wygrywają w Środzie WIelkopolskiej i meldują się w kolejnej rundzie.

•
    87'

Frąckowiak ratuje gospodarzy przed stratą kolejnej bramki. Bliski szczęścia był Wolsztyński.

•
    86'

Zmiana w Polonii. Robaczyński w miejsce Wilka.

•
    86'

Pierwsza żołta kartka dla naszego piłkarza. Napomniany kapitan, Szymon Matuszek.

•
    85'

Jeszcze jedna zmiana w ekipie Górnika. Matras za Manneha.

•
    78'

Zmiana w Polonii. Ceglewski za Nowaka.

•
    70'

Kamil zamienia okazję na bramkę. Prowadzimy już sześcioma bramkami.

•
    70'

Kolejny rzut karny dla Górnika

•
    68'

Napastnik Górnika zdobywa swoją pierwszą bramkę dla Górnika w oficjalnym meczu.

•
    63'

Zmiana w Górniku. Bainović za Baidoo.

•
    63'

Łukasz pewnie wykorzystał rzut karny.

•
    63'

Rzut karny dla Górnika za rękę w polu karnym.

•
    59'

Kolejne napomnienie. Tym razem dla Łukasza Żeglenia.

•
    57'

Pierwsze w tym meczu napomnienie żółtą kartką. Sędzia pokazał ją Adrianowi Szynce.

•
    56'

Manneh z rzutu wolnego strzela ponad bramką gospodarzy.

•
    54'

Zmiana w Górniku. Zapolnik za Kopacza.

•
    46'

Początek drugiej połowy. Bez zmian w składach.

•
    45'

Sędzia Konrad Aluszyk kończy pierwszą połowę meczu. Zabrzanie pewnie prowadzą kontrolując przebieg potyczki.

•
    44'

Wilk decyduje się na strzał z dystansu przenosząc piłkę ponad bramką.

•
    41'

Doskonała okazja Górnika. Wolsztyński w polu karnym zgrywa piłkę do Wiśniewskiego. Silny strzał naszego obrońcy w sobie tylko znany sposób broni Frąckowiak.

•
    40'

Nieprzyjemny strzał Kopacza z szesnastu metrów. Pilka po rękach bramkarza wychodzi na rzut rożny.

•
    37'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Niestety żadnemu z "Górników" nie udało się wepchnąć piłkę do siatki rywala.

•
    34'

Rzut rożny dla Polonii. Silne dośrodkowanie mija jednak wszystkich piłkarzy i gospodarzy i Górnika.

•
    30'

Rzut wolny z okolicy 30 metra. Strzał Wolsztyńskiego trafia w mur.

•
    26'

Moment spokojnieszej gry. Gospodarze grają ambitnie, ale na dobrą sprawę jeszcze nie zdołali stworzyć chociażby najmniejszego zagrożenia pod bramką Kudły.

•
    19'

Ależ bramka Michała Koja. Bomba zza pola karnego, piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki gospodarzy!

•
    15'

Niezłe podanie Krawczyka w kierunku Kopacza. We wszystko wmieszał się dobrym wyjściem z bramki Frąckowiak.

•
    12'

Zabrzanie w natarciu. Zablokowany strzał Kopacza, mamy jeszcze rzut rożny.

•
    8'

Baidoo wykorzystał prostopadłe podanie ze środka boiska, wykorzystując szybkość - swój największy atut - wpadł w pole karne i pewnym strzałem podwyższył wynik meczu.

•
    7'

Po zdobyciu bramki zabrzanie kontrolują przebieg meczu, nie forsując tempa konstruują akcje ofensywne.

•
    2'

Doskonały początek Górnika. PO wrzutce Manneha z najbliższej odległości piłkę w siatce gospodarzy umieścił Wiśniewski.

•
    1'

15:29 - Piłkarze już na boisku. Kapitan Górnika - Szymon Matuszek - wręczył prezesowi Polonii okolicznościową tablicę z okazji ochodów 100. rocznicy założenia klubu.

•
    1'

15:18 - W poprzedniej edycji Pucharu Polski Polonia pokonała w 1/32 Pucharu Polski Radomiaka Radom, by w 1/16 nieznacznie ulec Odrze Opole.

•
    1'

15:15 - Klub z Wielkopolski obchodzi w tym roku 100. rocznicę powstania. Wizyta 14 - krotnego Mistrza Polski to dla Polonii wielkie wydarzenie. Górnik jest najbardziej utytułowanym i znanym klubem, jakim przyszło się mierzyć miejscowej drużynie.

•
    1'

14:54 - W Środzie Wielkopolskiej deszczowa pogoda. Piłkarze rozpoczynają rozgrzewkę, a trybuny kameralnego stadionu wypełniają się kibicami. Na obiekcie jest już również obecna grupa kibiców Górnika.