Relacja Live

Relacja z meczu Sokół Ostróda - Górnik Zabrze ( Puchar Polski - 2017/18 - 1/16 finału )
Miejsce: Ostróda - 2017-08-09 19:00
Sędziuje: Sylwester Rasmus
Relacja zakończona
Sokół Ostróda
1:3
Górnik Zabrze S.S.A.
  • 67' Adrian Wójcik
  • 29' Kacper Wojciechowski
  • 20' Daniel Mlonek
  • 90' +4 Rafał Wolsztyński
  • 85' Damian Kądzior
  • 79' Bartłomiej Olszewski
  • 67' Rafał Wolsztyński
  • 45' Szymon Matuszek

•
    90' +5

Koniec meczu!!! Górnik w 1/8 finału Pucharu Polski!

•
    90' +4

GOOOL GÓRNIK!!! Drugie trafienie Rafała Wolsztyńskiego!

•
    90' +3

Zabrzanie nie rezygnują ze zdobycia kolejnej bramki. Mamy kolejny rzut rożny.

•
    90' +1

Rzut rożny dla Górnika. Kądzior wprost na głowę "Szewy". NIesamowice broni Kotkowski. Zabrzanie dobijają. Ależ zamieszanie!!!

•
    90' +1

Gospodarze nie składają broni. Naprawdę grają dziś bardzo dobre zawody.

•
    90'

Do regulaminowego czasu gry doliczonych zostaje co najmniej pięć minut.

•
    85'

GOOOL GÓRNIK!!!! Damian Kądzior strzela w 85 minucie!

•
    83'

Rzut wolny dla Sokoła z lewej strony boiska. Raz jeszcze Szwewluchin zażegnuje na chwilę niebezpieczeństwo.

•
    79'

Bartel Olszewski upomniany za faul na zawodniku gospodarzy.

•
    77'

Zza pola karnego strzelał Kądzior. Pewnie złapał piłkę Kotkowski.

•
    76'

Bieńkoswki zmienia Mykytyna.

•
    75'

Fantastyczna akcja Łukasza Wolsztyńskiego, który minął trzech graczy Sokoła. Przegrał jednak pojedynek z Kotkowskim.

•
    73'

Ładnie prawą stroną przedarł się Pawłowski. Podał jednak wprost pod nogi obrońcy Sokoła.

•
    73'

NIecelny strzał Nowaka z 25 metrów. Wcześniej piłkę w pole karne z rzutu wolnego wrzucał Kądzior.

•
    72'

Po zdobytej bramce dalej przeważają podopieczni trenera Marcina Brosza.

•
    67'

GOOOL GÓRNIK!!! RAFAŁ WOLSZTYŃSKI Z PODANIA BRATA!

•
    67'

Adrian Wójcik napomniany za faul.

•
    65'

Świetna interwencja Wieteski, który w ostatniej chwili powstrzymał szybki atak Jankowskiego.

•
    64'

Przez większą część grę prowadzi Górnik. Silną stroną gospodarzy są jednak szybkie kontry, czego od czasu do czasu próbują.

•
    60'

Potężne zamieszanie pod bramką Kotkowskiego po składnej akcji Górnika. Nasi piłkarze sygnalizowali zagranie ręką jednego z graczy Sokoła, ale sędzia był innego zdania.

•
    58'

Ledecky po rzucie rożnym z bliskiej odległości przenosi piłkę ponad bramką... trzeba poprawić skuteczność, bo sytuacji jest coraz więcej.

•
    58'

Łukasz Wolsztyński zmienia Sandi'ego Arcona.

•
    57'

R. Wolsztyński nie dosięgnął piłki po długiej centrze Kądziora ... a mogło być bardzo groźnie.

•
    56'

Zmiana w Sokole. Strzelca bramki Daniela Mlonak zastępuje Michał Jankowski.

•
    55'

Gracze Sokoła "rozklepali: defensywę Górnika. Strzelał Korzeniewski, ale Pawłowski z najwyższym trudem wybił piłkę ponad bramkę.

•
    52'

Nie ma szczęścia Szeweluchin. Tym razem główkował po koźle, ale Kotkowski raz jeszcze nie dał się zaskoczyć.

•
    52'

Kolejny rzut rożny dla Górnika. Tym razem z prawego narożnika.

•
    50'

Gospodarze dają sygnał, że wcale nie zamierzają bronić wyniku. Niezła akcja Sokoła, na szczęście bez konsekwencji.

•
    50'

Druga zmiana w Górnika. Wieteska za Karwota.

•
    48'

Pierwsze minuty drugiej połowy dla Górnika. Akcje zabrzan wyglądają dobrze do 16 metra. Później brakuje dokładności.

•
    46'

Zmiana w Górniku. Kądzior za Grendela.

•
    46'

Rozpoczęła się druga połowa meczu.

•
    45' +5

Koniec pierwszej połowy meczu.

•
    45' +3

KOlejna akcja bez finalizacji. Zaczął Olszewski z autu. Następnie Wolsztyński zgrał do Arcona, ten dośrodkował w kierunku Ledeck'ego ... i tym razem zabrakło precyzji. Czeski napastnik nie zdołał dopaść piłki.

•
    45' +2

Stały fragment gry dla zabrzan.

•
    45' +1

Groźny strzał jednego z piłkarzy Sokoła po rzucie rożnym.

•
    45'

Aż pięć minut zostaje doliczonych do casu trwania pierwszej połowy.

•
    45'

Raz jeszcze najwyżej w polu karnym skacze Szeweluchin.

•
    45'

SZymon Matuszek napomniany żółtą kartką za faul. Sokół będzie wykonywał rzut wolny z prawego narożnika pola karnego.

•
    44'

Celny strzał Karwota z kilkunastu metrów. Piłka trafiła do niego po rzucie rożnym. Mejk trafił jednak prosto w golkipera gospodarzy.

•
    42'

Górnicy mają optyczną przewagę. Muszą jednak uważać na szybkich piłkarzy Sokoła: Wójcika i Mlonka.

•
    37'

D. Pawłowski świetnie zagrał w pole karne do Matuszka, ten jednak nieczysto trafił w piłkę i nie trafił w bramkę. Kolejna dobra akcja. Czekamy na więcej, a przede wszystkim na bramkę!

•
    36'

Spore zamieszanie w polu karnym Pawłowskiego po rzucie wolnym z prawej strony boiska. Na szczęście bez konsekwencji.

•
    35'

Górnicy od dobrych kilku minut na stałe zagościli na połowie Sokoła, brakuje im jednak dokładności.

•
    33'

Niezła piłka Arcona z prawego skrzydła do Nowaka, który nie zdołał jej opanować i oddać strzału na bramkę.

•
    32'

Zabrzanie starają się zagrozić bramce Kotkowskiego rozciągając grę skrzydłami, ale obrona Sokoła spisuje się bez zarzutu.

•
    29'

Wojciechowski przerywa kontrę Górnika w sposób nieprzepisowy, za co sędzia napomina go żółtą kartką.

•
    28'

Zmiana w drużynie gospodarzy. Otręba w miejsce Słowickiego.

•
    27'

Raz jeszcze na murawie leży Krystian Słowicki, który odczuwa chyba jeszcze skutki starcia sprzed kilku minut.

•
    25'

"Szewa" głową w światło bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Na posterunku Kotkowski.

•
    25'

Górnicy ruszyli do odrabiania strat. Rzut rożny po akcji Arcona.

•
    20'

Niestety. Szybka akcja gospodarzy kończy się zdobyciem bramki. Doskonały atak sfinalizował Mlonek.

•
    17'

Pomoc medyczna udzielana jest Krystianowi Słowickiemu, który ucierpiał w przypadkowym starciu...z kolegą z drużyny.

•
    15'

Akcja Górnika zakończona wywalczeniem rzutu rożnego, po którym jednak nic groźnego pod bramką Kotkowskiego się nie wydarzyło.

•
    14'

Z dystansu uderzał Słotwicki. Strzał był silny, lecz piłka poszybowała ponad bramką Pawłowskiego.

•
    11'

Pierwsza składna i dobra akcja Górnika. Nowak otrzymał podanie w polu karnym. Uderzył po długim słupku, lecz zabrakło precyzji.

•
    9'

Raz jeszcze dobrze interweniuje Szeweluchin, ściągając piłk z głowy Gajewskiego.

•
    7'

Wpierwszych minutach zdecydowanie bardziej aktywni są piłkarze Sokoła. Sporoą ochotę do gry wykazują szczególnie Wójcik i Mlonek.

•
    4'

Niezła wrzutka Wojcika. Sytuację wyjaśnia "Szewa".

•
    3'

Gospodarze rzopoczęli z dużą determinacją.

•
    2'

I powtórka. Bez zagrożenia pod bramką Pawłowskiego.

•
    1'

Pierwszy rzut rożny dla Sokoła.

•
    1'

Rzopoczęli!

•
    1'

18:58 - Piłkarze obu zespołów już na murawie. Gospodarze na biało, zabrzanie na czerwono.

•
    1'

18:52 - Obydwie ekipy zakończyły już rozgrzewkę, by za kilka minut wybiec na boisko i rozpocząć walkę o 1/8 Pucharu Polski.

•
    1'

18:28 - Pierwsi kibice Górnika zameldowali się na sektorze przeznaczonym dla kibiców gości.

•
    1'

18:27 - Trójkolorowi wybiegli na rozgrzewkę.

•
    1'

Na 40 minut przed meczem jako pierwsi na rozgrzewkę wybiegli piłkarze gospodarzy.