Nasi na wypożyczeniach - raport

02/12/2019 09:25 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
Nasi na wypożyczeniach - raport

Jak prezentowali się w miniony weekend zawodnicy Górnika wypożyczeni do pierwszoligowych klubów? Zapraszamy na krótki raport.

Mecz GKS-u 1962 Jastrzębie ze Stomilem zakończyło się wynikiem 1-2. W zespole gospodarzy w 58 minucie spotkania na boisko wszedł Daniel Liszka. Z kolei w barwach klubu z Olsztyna całe spotkanie rozegrał Wojciech Hajda, który strzelił bramkę w 29 minucie.

Sandecja przegrała 0-1 z Puszczą Niepołomnice. Cały mecz bramki zespołu z Nowego Sącza strzegł Daniel Bielica.

Warta Poznań wygrała 3-0 z Wigrami Suwałki. Krzysztof Kiklaisz nie znalazł się w kadrze meczowej.

Chrobry Głogów przegrał 0-2 z Miedzią Legnica. Krzysztof Kubica rozegrał całe spotkanie.

Opracował: Marcin Małkiewicz