NASI NA WYPOŻYCZENIACH - RAPORT

04/10/2021 13:05 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
NASI NA WYPOŻYCZENIACH - RAPORT

Jak prezentowali się w miniony weekend zawodnicy Górnika wypożyczeni do innych klubów? Zapraszamy na krótki raport.

FORTUNA I LIGA

Puszcza Niepołomice, w której występuje Wojciech Hajda przegrała u siebie z liderem Widzewem Łódź 0:1. Hajda, który do tej pory był podstawowym zawodnikiem Puszczy, tym razem cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Resovia Rzeszów przegrała u siebie z Sandecją Nowy Sącz 0:1. Jeśli chodzi o piłkarzy wypożyczonych z Zabrza do Rzeszowa to na boisku pojawił się jedynie Michał Rostkowski. Zameldował się on na placu gry w 61 minucie. Bartłomiej Eizenchart w tym meczu nie wystąpił, otrzymał za to powołanie do Reprezentacji Polski U-20.

Górnik Polkowice bezbramkowo zremisował u siebie ze Skrą Częstochowa. Do obu tych zespołów są wypożyczeni bramkarze z Górnika. Jednak zarówno wypożyczony do Polkowic Jakub Szymański, jak i wypożyczony do Częstochowy Bartosz Neugebauer w tym meczu nie wystąpili. Wystąpił natomiast w barwach Skry Bartosz Baranowicz, który na murawie pojawił się w 67 minucie.

eWINNER 2 LIGA

Pierwszy punkt w tym sezonie zdobył zamykający II-ligową tabelę Sokół Ostróda. Stało się tak za sprawą bezbramkowego remisu w wyjazdowym meczu z rezerwami Śląska Wrocław. Jan Flak na boisku zameldował się w 58 minucie.

Kolejny cały mecz w drużynie Wigier Suwałki rozegrał Kacper Michalski. Jego drużyna przegrała z Hutnikiem w Krakowie 1:2. Michalski w tym meczu ujrzał żółtą kartkę. Zdobył również bramkę, lecz nie została ona uznana przez sędziego z powodu pozycji spalonej.

Garbarnia Kraków zremisowała wyjazdowy mecz z rezerwami Lecha Poznań 1:1. Bartłomiej Korbecki tym razem rozpoczął mecz na ławce rezerwowych, lecz na boisku pojawił się tuż po przerwie.

III LIGA, GRUPA III

MKS Kluczbork drugi mecz z rzędu przegrał w stosunku 2:4, tym razem u siebie ze Ślęzą Wrocław. Wypożyczony z Roosevelta bramkarz Jakub Grzesiak rozegrał całe spotkanie.

FORTUNA LIGA (1. LIGA SŁOWACKA)

Kolejnej wysokiej porażki doznała słowacka drużyna FK Pohronie, do której wypożyczeni są Aleksander PaluszekDaniel Ściślak. Ich zespół został rozbity przez Slovan Bratysława 5:1. Paluszek w tym spotkaniu nie zagrał, natomiast Ściślak pojawił się  w wyjściowej jedenastce i grał  do 64 minuty.

Autor: Krzysztof Pieczyński