AEK lepszy o jedną bramkę

07/07/2019 19:25 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
AEK lepszy o jedną bramkę

Na zakończenie drugiego obozu przygotowawczego Górnik przegrał z AEK-iem Ateny 0-1.

W niedzielę o godzinie 17:00 na Starym Stadionie Korony w Kielcach drużyna zabrzańskiego Górnika rozegrała mecz sparingowy z trzecią drużyną greckiej Super League, AEK-iem Ateny. Trener Marcin Brosz wystawił na to spotkanie najsilniejszy skład. W pierwszej połowie dwie dogodne sytuacje na zdobycie bramki miał Igor Angulo. Do przerwy obie drużyny schodziły do szatni z bezbramkowym remisem. W 52 minucie bramkę dla naszych rywali zdobył Marko Livaja. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Górnik Zabrze 0-1 AEK Ateny
0-1 Marko Livaja 52'

Górnik: Chudy - Sekulić, Wiśniewski, Bochniewicz, Janza - Zapolnik (59' Krawczyk, 86' Zapolnik), Matras, Bainovic (80' Ściślak), Baidoo (67' Matuszek) - Jimenez, Angulo.

AEK: Athanassiadis (35' Tsintótas, 67' Barkas) - Paulinho (46' Stamoulis, 86' Paulinho), Vranjes (46' Svarnas), Ikonómou, Hult - Deletić (46' Livaja), Galanópoulos (46' Simao), Krsticić (46' Simoes), Geraldes (31' Sabanadzović, 65' Bótos, 88' Krsticić), Mantalos (71' Sardelis) - Giakoumakis (24' Klonaridis).

Żółta kartka: Wiśniewski.