Nasi na wypożyczeniach - raport

07/10/2019 10:41 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
Nasi na wypożyczeniach - raport

Jak prezentowali się w miniony weekend zawodnicy Górnika wypożyczeni do innych klubów? Zapraszamy na krótki raport.

FORTUNA I LIGA

GKS 1962 Jastrzębie przegrał w Mielcu ze Stalą 3-1. Daniel Liszka przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

W sobotę Chrobry Głogów bezbramkowo zremisował z Wartą Poznań. Krzysztof Kubica przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy. Z kolei grający w drużynie gości Krzysztof Kiklaisz wszedł na boisko w 87 minucie spotkania.

Sandecja przegrała na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 3-1. Cały mecz bramki zespołu z Nowego Sącza strzegł Daniel Bielica.

Wczoraj Stomil Olsztyn przegrał w Grudziądzu z Olimpią 1-0. Wojciech Hajda rozegrał całe spotkanie, został także upomniany żółtą kartką.

III LIGA

MKS Kluczbork wygrał 3-1 z Foto-Higieną Gać. Cały mecz w bramce drużyny z Opolszczyzny rozegrał Jakub Szymański.

Gwarek Tarnowskie Góry pokonał Pniówek Pawłowice Śląskie 2-1. Jakub Dyląg rozegrał pełne 90 minut, z kolei Patryk Joachim wszedł na boisko w 46 minucie spotkania.

Opracował: Marcin Małkiewicz