Górnik ZabrzeOfficial Site
Ekstraklasa
http://weglokoks.com.pl/index.php/pl/https://sprbt.pl/1948-SUPERBEThttp://um.zabrze.pl/http://hummelsport.pl

Koszulki na nowy sezon w sprzedaży

09/06/2022 06:59 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
Koszulki na nowy sezon w sprzedaży

W dwóch ostatnich kolejkach poprzedniego sezonu Górnik zaprezentował nowe modele koszulek na sezon 2022/23. Są one dostępne w sprzedaży. 

Bardzo cieszy nas ciepłe przyjęcie koszulek. To właśnie dedykowane wzory meczówek są od kilku sezonów powodem do satysfakcji. Poniżej prezentujemy genezę nowych wzorów: 

KOSZULKA DOMOWA

Tradycyjnie, jak od początku współpracy z firmą Hummel, koszulka jest dedykowana i powstawała od podstaw z myślą o Górniku. Jej motywem przewodnim jest miasto Zabrze, co oczywiście ma związek z obchodzoną w tym roku 100. rocznicą przyznania praw miejskich naszemu miastu. 

Kolorem dominującym koszulki jest podobnie jak w ostatnich latach biały. Najważniejsze są jednak detale. Na przedzie koszulki znajdziecie najważniejsze i najbardziej charakterystyczne punkty naszego miasta: Wieżę Ciśnień, Szyb Carnall, wylot Sztolni Królowa Luiza, Hotel Admiralpalast oraz mapę Zabrza prezentującą okolice stadionu im. Ernesta Pohla. 

KOSZULKA WYJAZDOWA

W tym przypadku koszulka dedykowana jest Ernestowi Pohlowi. W 2022 roku obchodzimy 90. rocznicę urodzin patrona Areny Zabrze i najskuteczniejszego strzelca w historii polskiej Ekstraklasy. Dlatego na koszulce znajdziecie elementy poświęcone legendzie. Sam wzór, którego motywem dominującym sa czarno - czerwone pasy sprawdził się przed 4. laty, kiedy Klub wypuścił koszulkę z okazji urodzin Górnika. Oczywiście on również ma odniesienie w historii. Nawiązuje ona do modelu mistrzowskiego, w jakim Górnik grał w sezonie 1984/85.

KoszulkI można nabyć w Sklepie Kibica na stadionie oraz oczywiście w internetowym sklepie Klubu:  TUTAJ


Autor: Bartek Perek

Najnowsze artykuły

OPALENICA 2022 - podsumowanie dnia 30.06
Wydarzenia / 30.06.2022 13:22

OPALENICA 2022 - podsumowanie dnia 30.06

Więcej
Pierwszy trening w Opalenicy - wywiad Bartosz Nowak [VIDEO]
Wydarzenia / 30.06.2022 12:57

Pierwszy trening w Opalenicy - wywiad Bartosz Nowak [VIDEO]

Więcej
Przyjazd do Opalenicy
Wydarzenia / 29.06.2022 21:02

Przyjazd do Opalenicy

Więcej
Trener Bartosch Gaul skompletował sztab
Aktualności / 29.06.2022 13:00

Trener Bartosch Gaul skompletował sztab

Więcej
#EkstraPomoc Śląska Wrocław – pomagamy Lucusiowi
Wydarzenia / 28.06.2022 08:58

#EkstraPomoc Śląska Wrocław – pomagamy Lucusiowi

Więcej
Skrót meczu sparingowego z Puszczą [VIDEO]
Wydarzenia / 27.06.2022 14:25

Skrót meczu sparingowego z Puszczą [VIDEO]

Więcej