Nasi na wypozyczniach: Zagrało pięciu

12/09/2017 18:43 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
Nasi na wypozyczniach: Zagrało pięciu

Spośród piłkarzy Górnika wypożyczonych do innych klubów najwięcej powodów do radości miał Filip Żagiel. Odra Opole, w której występuje, zwyciężyła Zagłębie Sosnowiec 1:0. W zespole Zagłębia tym razem zabrakło miejsca dla Bartosza Pikula.

Mecz był bardzo wyrównany. Goście z Sosnowca nie wykorzystali rzutu karnego (Nowak 56'). Decydującą bramkę zdobył Baran w czwartej minucie doliczonego czasu gry. Odra jest rewelacją rozgrywek i zajmuje 2. miejsce w rozgrywkach Nice 1 Ligi. Zagłębie jest na miejscu 14.

Cały mecz w barwach Elany rozegrał Bartosz Poloczek. Jego klub zremisował z Jarotą Jarocin 1:1 i po sześciu kolejkach jest liderem II grupy III ligi.

Remisem 2:2 zakończył się wyjazd Gwarka Tarnowskie Góry do Turzy Śląskiej. Cały mecz rozegrał Dyląg. Sikora pojawił się na boisku w 66 minucie, a dobrą postawę udokumentował zdobyciem bramki. Tarnogórzanie, będący przecież beniaminkiem, radzą sobie bardzo dobrze zajmując 5. miejsce w tabeli III grupy III ligi.

90 minut zaliczył również Sebastian Weremko. Jego Ruch Zdzieszowice zremisował na wyjeździe z Zagłębiem II Lubin 1:1.