III Liga: Wygrana na zakończenie. Górnik II - Gwarek 2:1

16/06/2022 07:05 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
III Liga: Wygrana na zakończenie. Górnik II - Gwarek 2:1

Zwycięstwem 2:1 zakończył się ostatni mecz rezerw w sezonie. Górnicy wygrali po bramkach Marcina Wodeckiego i Petera Juritki.

Nasza dwójka, prowadzona przez trenera Arkadiusza Przybyłę, rozegrała kolejne bardzo dobre spotkanie. Bliski szczęścia był między innymi Kamil Surowiec. Po jego strzale głową piłka zatrzymała się na poprzeczce. Kilka minut później "górnicy" wyszli na prowadzenie po bramce Marcina Wodeckiego, któremu asystował dobrze spisujący się Jakub Kotko. Po przerwie drugą bramkę po szybkiej kontrze dołożył Alan Lubaski. Goście odpowiedzieli tylko jednym golem.

Mecz był transmitowany przez klubową telewizję. Jego zapis prezentujemy poniżej.

Górnik II Zabrze – Gwarek Tarnowskie Góry 2:1 (1:0)

1:0 – Wodecki 26′
2:0 – Juritka 58′

2:1 - Stanek 81'

Górnik II: Mazur – Pawlak, Surowiec, Gandziarowski, Kotko (54′ Liszka), Skała (82′ Kulanek), Wodecki (70′ Okaj), Pytlewski, Zielonka (70′ Kolanko), Juritka (82′ Kamiński), Lubaski
Trener: Arkadiusz Przybyła

Gwarek: Rosół – Bak, Barbus (61′ Stanek), Jaszczak, Borycka, Jarka (61′ Wiszniowski), Joachim, Przystalski, Pleban, Rakowiecki (66′ Skrzyniarz), Milczarek (66′ Tonia)
Trener: Łukasz Ganowicz