Górnik ZabrzeOfficial Site
Ekstraklasa
https://www.pgg.pl/kontakt/dane-teleadresowehttp://um.zabrze.pl/http://adidas.pl/footballhttps://www.sts.pl/?utm_source=kampania&utm_medium=baner&utm_content=logo_top&utm_campaign=GornikZabrze

Reprezentant Górnika w Ekstraklasa Games wybrany

20/03/2019 10:18 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
Reprezentant Górnika w Ekstraklasa Games wybrany

W sobotę 16 marca na stadionie odbył się turniej kibiców Górnika w grę Fifa 19 na platformie Xbox One. Inicjatywa miała na celu wyłonić najlepszego gracza, który będzie jednym z czterech reprezentantów klubu podczas zbliżających się rozgrywek Ekstraklasa Games.

W czterech lożach rywalizowało ze sobą 8 graczy, którzy zostali rozlosowani do dwóch grup. Awans uzyskały po 2 najlepsze osoby w grupie, które w dalszej fazie stworzyły 4 osobową grupę finałową, która podobnie grała w systemie każdy z każdym. Rozgrywkom towarzyszyło wiele emocji.

Dziękujemy serdecznie naszemu Partnerowi – Pizzerii Biesiadowo Zabrze, która ufundowała smaczny poczęstunek dla graczy. Przypominamy, że posiadacze karnetów i Kart Trójkolorowi mogą liczyć na 10% rabat u naszej zaprzyjaźnionej firmy.

Podziękowania dla wszystkich uczestników turnieju oraz gratulacje dla Michała Olendra, który będzie reprezentował nasz klub w rozgrywkach Ekstraklasa Games.

Grupa A

MiejsceGraczBramki zdobyteBramki straconeBilansPunkty
1Michał Olender90+99
2Daniel Witkowski53+26
3Mateusz Kląskała24

-2

3
4Bartosz Kuciński211-90

 

  • Daniel Witkowski 0:2 Michał Olender
  • Mateusz Kląskała 2:1 Bartosz Kuliński
  • Daniel Witkowski 1:0 Mateusz Kląskała
  • Michał Olender 5:0 Bartosz Kuliński
  • Daniel Witkowski 4:1 Bartosz Kuliński
  • Michał Olender 2:0 Mateusz Kląskała

Grupa B

MiejsceGraczBramki zdobyteBramki straconeBilansPunkty
1

Wojciech Konik

112+99
2Piotr Pawlica45-16
3

Karol Michałek

610-43
4Robert Gruszczyk59-40

 

  • Robert Gruszczyk 3:5 Karol Michałek
  • Wojciech Konik 3:1 Piotr Pawlica
  • Robert Gruszczyk 1:3 Wojciech Konik
  • Karol Michałek 1:2 Piotr Pawlica
  • Robert Gruszczyk 1:1 Piotr Pawlica
  • Karol Michałek 0:5 Wojciech Konik

Grupa Finałowa

MiejsceGraczBramki zdobyteBramki straconeBilansPunkty
1Michał Olender164+129
2Wojciech Konik125+76
3Daniel Witkowski414-103
4Piotr Pawlica612-60

 

  • Michał Olender 6:1 Daniel Witkowski
  • Piotr Pawlica 2:5 Wojciech Konik
  • Michał Olender 7:2 Piotr Pawlica
  • Daniel Witkowski 0:6 Wojciech Konik
  • Daniel Witkowski 3:2 Piotr Pawlica
  • Michał Olender 3:1 Wojciech Konik

Najnowsze artykuły

Skrót sparingu z MFK Karvina [Video]
Wydarzenia / 26.06.2019 19:19

Skrót sparingu z MFK Karvina [Video]

Więcej
Łukasz Wolsztyński: Każda bramka cieszy
Wydarzenia / 26.06.2019 18:37

Łukasz Wolsztyński: Każda bramka cieszy

Więcej
Środowy sparing w obiektywie
Wydarzenia / 26.06.2019 14:09

Środowy sparing w obiektywie

Więcej
Zwycięstwo w drugim sparingu
Wydarzenia / 26.06.2019 11:42

Zwycięstwo w drugim sparingu

Więcej
Vuk Sotirović: Filip to utalentowany zawodnik
Wydarzenia / 25.06.2019 18:02

Vuk Sotirović: Filip to utalentowany zawodnik

Więcej
Sparing z MFK Karvina - informacje
Wydarzenia / 25.06.2019 17:53

Sparing z MFK Karvina - informacje

Więcej