20/09/2022 10:58 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
Nasi na wypożyczeniach [raport]

Tradycyjnie, jak po każdym ligowym weekendzie, sprawdzamy co słychać u piłkarzy Górnika wypożyczonych do innych zespołów.

FORTUNA I LIGA

Zagłębie Sosnowiec zremisowało 1:1 z Chojniczanką. Mateusz Ziółkowski pojawił się na boisku w 80 minucie, kiedy wynik był już ustalony. Do Sosnowca z ekipą Chojniczanki pojechał bramkarz Bartosz Neugebauer, ale tylko w roli rezerwowego. Rywalizację między słupkami wygrywa bowiem Mateusz Kuchta.

Skra Częstochowa przegrała na wyjeździe z Odrą Opole 0:1. W wyjściowym składzie drużyny spod Jasnej Góry wybiegł środkowy pomocnik, Bartosz Baranowicz. Grał do 85. minuty. Tym razem szansy od trenera nie otrzymał Jan Flak. Obrońca przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

e-Winner II Liga

Swój kolejny mecz wygrała Garbarnia Kraków, która tym razem pokonała Radunię Stężyca 3:1. Wypożyczony do tej drużyny Adrian Dziedzic pojawił się na placu gry w 81. minucie spotkania.

Świetnie w tym sezonie radzi sobie Znicz Pruszków. Drugi zespół w tabeli tym razem wygrał na wyjeździe w Siedlcach 4:3. Niestety i tym razem młody obrońca Krzysztof Wingralek oglądał mecz z ławki rezerwowych. W kadrze Stomilu na wygrany 1:0 mecz z rezerwami Śląska Wrocław zabrakło za to bramkarza Jakuba Grzesiaka

III Liga, grupa I

Sokół Ostróda wygrał u siebie z Concordią Elbląg 2:1. Obrońca Kamil Skok wszedł na boisko w 65 minucie, kiedy wynik był jeszcze bezbramkowy.

Zebrał: Bartek Perek