21/09/2020 11:39 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
Nasi na wypożyczeniach - raport

Sprawdzamy, jak podczas weekendu radzili sobie piłkarze Górnika wypożyczeni do innych klubów.

FORTUNA I LIGA

Całe spotkanie w barwach GKS-u Bełchatów rozegrał Bartłomiej Eizenchart. Był to pierwsy mecz w pełnym wymiarze w wykonaniu młodego piłkarza. Mecz z GKS-em Tychy zakończył się podziałem punktów (1:1).

II Liga

W drugiej lidze możemy oglądać trzech - będących na wypożyczeniach - piłkarzy Górnika. W miniony weekend każdy z nich pojawił się na boisku. Pełne spotkania rozegrali Daniel Liszka oraz Jakub Szymański. Pierwszy z nich mógł cieszyć się wygraną swojej drużyny. Wigry pokonały Garbarnię Kraków 3:1. Zespół z Suwałk zajmuje czwarte miejsce w tabeli, ze stratą jednego punktu do lidera. Między słupkami Górnika Polkowice po raz kolejny stanął Jakub Szymański. W spotkaniu z GKS-em Katowice nie udało mu się zachować czystego konta, a jego drużyna przegrała 0:2.

Wygraną swojej drużyny mógł cieszyć się Ghańczyk – Ishmael Baidoo. Na boisku pojawił się w wyjściowej jedenastce, a zszedł z niego w 84. minucie, przy stanie 1:1. Zwycięska bramka dla Pogoni Siedlce padła w 90 minucie.