Nasi na wypożyczeniach - raport

21/10/2019 09:42 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
Nasi na wypożyczeniach - raport

Jak prezentowali się w miniony weekend zawodnicy Górnika wypożyczeni do innych klubów? Zapraszamy na krótki raport.

FORTUNA I LIGA

W piątek Chrobry Głogów pokonał 1-0 Chojniczankę Chojnice. Sandecja Nowy Sącz przegrała w Mielcu ze Stalą 5-1, a Stomil Olsztyn przegrał w Legnicy 4-1. Krzysztof Kubica, Daniel Bielica oraz Wojciech Hajda przesiedzieli całe spotkania na ławkach rezerwowych swoich drużyn.

W sobotę Warta Poznań przegrała z Zagłębiem Sosnowiec 2-3. Krzysztof Kiklaisz wszedł na boisko w 80 minucie spotkania. Natomiast GKS 1962 Jastrzębie pokonał na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0. Daniel Liszka pojawił się na placu gry w 93 minucie spotkania.

III LIGA

Gwarek Tarnowskie Góry pokonał BTS Rekord 3-0. Jakub Dyląg rozegrał całe spotkanie. Z kolei Patryk Joachim wszedł na boisko w 75 minucie, strzelił bramkę i został upomniany żółtą kartką.

MKS Kluczbork przegrał we Wrocławiu z rezerwami Śląska 1-0. Cały mecz w bramce drużyny z Opolszczyzny rozegrał Jakub Szymański.

Opracował: Marcin Małkiewicz