Raport: Nasi na wypożyczeniach

22/11/2017 17:25 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
Raport: Nasi na wypożyczeniach

Jak prezentowali się w miniony weekend zawodnicy Górnika wypożyczeni do innych klubów? Zapraszamy na krótki raport.

Odra Opole wygrała w wyjazdowym meczu Nice 1 Ligi w Łęcznej z Górnikiem 3:0. Był to kolejny mecz, w którym między słupkami Odry zagrał Mateusz Kuchta, zachowując czyste konto. Nie grał w tym meczu Filip Żagiel. Warto zaznaczyć, że autorami bramek dla zespołu z Opola byli ex zabrzanie: Marcin Wodecki oraz Szymon SKrzypczak.

Zagłębie Sosnowiec wygrało w Gudziądzu z Olimpią 1:0. Niestety i w tym meczu zabrakło na boisku Bartosza Pikula.

Elana Toruń pokonała w meczu wyjazdowym KP Starogard Gdański 2:1. Bartosz Poloczek wybiegł w wyjściowej jedenastce. Jego zespół wygrał po raz siódmy z rzędu i umocnił się na pozycji lidera II grupy III Ligi.

Gwarek Tarnowskie Góry przegrał w Zabrzu z rezerwami Górnika 1:3. Trener Krzysztof Górecko postawił w wyjściowym składzie na Jakuba Dyląga, Dominika Koniecznego oraz Adriana Sikorę. Tylko Konieczny zagrał do końca meczu. Dyląg został zmieniony w 74 minucie, Sikora grał z kolei do 70 minuty.

Ruch Zdzieszowice wysoko (5:1) wygrał na wyjeździe z Polonią Głubczyce. Sebastian Weremko rozpoczął mecz w wyjściowym składzie i grał do 70 minuty

Gwarek Tarnowskie Góry zajmuje 4. miejsce, Ruch Zdzieszowice pnie się powoli do góry. Niedawno opuścił z kolei strefę spadkową III grupy III Ligi, obecnie zajmuje 13, pocycję w tabeli . W tej samej lidze występują rezerwy Górnika, które są na 8. pozycji.