NASI NA WYPOŻYCZENIACH - RAPORT

23/11/2021 13:08 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
NASI NA WYPOŻYCZENIACH - RAPORT

Jak prezentowali się w miniony weekend zawodnicy Górnika wypożyczeni do innych klubów? Zapraszamy na krótki raport.

FORTUNA I LIGA

Puszcza Niepołomice, w której występuje Wojciech Hajda,  zremisowała bezbramkowo na własnym stadionie z GKS-em Jastrzębie 0:0. W tym meczu zawodnik wypożyczony z Zabrza jednak nie wystąpił.

Resovia Rzeszów, do której wypożyczeni są Bartłomiej EizenchartMichał Rostkowski, miała rozegrać domowy mecz z GKS-em Katowice. Spotkanie to jednak nie doszło do skutku ze względu na przypadki koronawirusa wśród zawodników zespołu z Rzeszowa.

Jakub Szymański, bramkarz wypożyczony do Górnika Polkowice, meczu w Bielsku-Białej nie zaliczy do udanych. W meczu z Podbeskidziem przepuścił 4 bramki, a jego zespół przegrał 0:4.

Przerwana została passa zwycięstw Skry Częstochowa, która uległa Koronie Kielce aż 1:4. Bartosz Neugebauer w tym  meczu nie wystąpił, natomiast Bartosz Baranowicz na placu gry pojawił się w 64 minucie, przy wyniku 1:3.

eWINNER 2 LIGA

Zamykający II-ligową tabelę Sokół Ostróda niespodziewanie wygrał na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 3:1. Jan Flak ponownie rozegrał całe spotkanie w barwach zespołu gości i przyczynił się do zwycięstwa swego zespołu.

Wigry Suwałki przegrały wyjazdowy mecz z Chojniczanką Chojnice 0:1. Kacper Michalski tradycyjnie rozegrał całe spotkanie. W meczu tym defensor wypożyczony z Zabrza ujrzał żółtą kartkę. Jako ciekawostkę należy dodać, że zwycięską bramkę dla gospodarzy zdobył Łukasz Wolsztyński.

Garbarnia Kraków, do której wypożyczony jest Bartłomiej Korbecki, w tej kolejce nie rozegrała swojego domowego meczu ze Stalą Rzeszów. Przyczyną takiej sytuacji były potwierdzone przypadki koronawirusa w drużynie z Rzeszowa.

III LIGA, GRUPA III

MKS Kluczbork pokonał u siebie zespół Carina Gubin 2:0. W bramce gospodarzy cały mecz rozegrał Jakub Grzesiak. Bramkarz wypożyczony z Roosevelta zbyt wiele pracy w tym meczu nie miał i zachował czyste konto.

FORTUNA LIGA (1. LIGA SŁOWACKA)

Słowacka drużyna FK Pohronie, do której wypożyczeni są Aleksander PaluszekDaniel Ściślak, przegrała na wyjeździe z zespołem SKF Sered 1:3, mimo że prowadziła w tym spotkaniu. Paluszek w meczu tym nie wystąpił, natomiast Ściślak pojawił się na placu gry w 82 minucie, gdy wynik był już rozstrzygnięty.

Autor: Krzysztof Pieczyński