Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice 2:1 [VIDEO]

24/06/2022 19:28 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy

W rozegranym dziś na boisku treningowym Areny Zabrze meczu sparingowym Górnik pokonał Puszczę Niepołomice 2:1.

Rozgrywany w upalnym słońcu mecz miał wyrównany przebieg. Prowadzenie dla zabrzan uzyskał Paweł Olkowski w 38 minucie, choć wcześniej i goście mogli pokusić się o bramkę. Szczególnie aktywny był Adisa Monsuru. Puszcza wyrównała kilka minut po przerwie za sprawą 19 - letniego Adama Kramarza. Na szczęście ostatnie słowo należało do zabrzan. Dani Pacheco dobrym podaniem obsłużył Jana Ciućkę, który precyzyjnym strzałem zdobył zwycięską bramkę.

Dzisiejszy mecz był dla trenera Bartoscha Gaula pierwszą okazję, by na żywo przyjrzeć się swoim podopiecznym.

Górnik Zabrze – Puszcza Niepołomice 2:1 (1:0)

1:0 – Olkowski 38′
1:1 – Kramarz 49′
2:1 – Ciućka 83′

Górnik: Bielica (46′ Neugebauer), Paluszek (46′ Szymański), Janicki (68′ Paluszek), Janža (68′ Eizenchart), Olkowski (46′ Dadok), Manneh (46′ Stalmach), Dziedzic (46′ Ciućka), Eizenchart (46′ Cholewiak), Podolski (46′ Pacheco), Nowak (68′ Dziedzic), Włodarczyk (46′ Krawczyk)