Górnik ZabrzeOfficial Site
Ekstraklasa
http://weglokoks.com.pl/index.php/pl/https://sprbt.pl/1948-SUPERBEThttp://um.zabrze.pl/http://hummelsport.pl

Kluczowe aspekty gry do osiągnięcia sukcesu w Niecieczy.

24/09/2021 13:45 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
Kluczowe aspekty gry do osiągnięcia sukcesu w Niecieczy.

W niedzielę o 12.30 Górnik Zabrze zmierzy się w meczu wyjazdowym z zespołem Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Dziś zapytaliśmy członków sztabu szkoleniowego Trójkolorowych, co będzie, ich zdaniem najważniejszym elementem, aby osiągnąć korzystny wynik, aby zwyciężyć w tym spotakniu. Popropsiliśmy także kilku zawodników naszej drużyny, aby podali jedno najistotniejsze słowo, opisujące ten aspekt, który będzie ważny aby zdobyć trzy punkty.  

Krótkie rozmowy ze sztabem szkoleniowym oraz piłkarzami odbyły się tuż po piątkowym treningu. Oto co mówili przedstawiciele Trójkolowych.

Pytanie brzmiało: "Trenerze co Pana zdaniem będzie najważniejszym elementem w grze Górnika aby osiągnąć dobry wynik w meczu z Termalicą?"

Marcin Prasoł: "Jak zawsze najważniejsze jest to co my zagramy i jak my się będziemy się prezentowali, jeżeli będziemy potrafili zreazlizować swoje założenia i to co my chcemy, to myślę, że wtedy przywieziemy z Niecieczy 3 punkty."

Na to samo pytanie trener Mirosław Kmieć odpowiedział bardzo krótko i zdecydowanie: "Dyscyplina taktyczna!"

Trener Cesar: " Najważniejsze? Najważniejszymi elementami będą, konsekwencja i dyscyplina taktyczna" . To pięknie świadczy o jednomyślności naszego Sztabu.

Trener Mateusz Sławik odpowiada po bramkarsku: "Zagrać na zero z tyłu. Resztę zrobią gracze ofensywni". 

Nasz analityk Grzegorz Staszewski dodaje: "Moim zdaniem najistotniejszym aspektem będzie skuteczność. Patrząc na ostatni mecz Śląska, 27 oddanych strzałów 0 bramek. Wykorzystanie jednej akcji więcej niż przeciwnik daje zwycięstwo, na które liczymy".

Zadaliśmy też pytania kilku naszym zawodnikom, aby podali jedno słowo, które będzie kluczem do sukcesu. Strzelec wyborowy Jesus Jimenez: "Zwycięstwo", Erik Janża: "Walka", Dariusz Pawłowski: "Determinacja", Norbert Wojtuszek: "Konsekwencja", Bartosz Nowak "Cierpliwość", Robert Dadok: "Pressing", Paweł Sokół: "Charakter" , Krzysztof Kubica: "Skuteczność"

Wszyscy gorąco dopingujemy i liczymy na kolejne zwycięstwo Zabrzan! Jadymy Durś!

 

Autor: Konrad Kołakowski

Najnowsze artykuły

Górnik - Wisła: Harmonogram sprzedaży w dniu meczu
Wydarzenia / 16.10.2021 07:35

Górnik - Wisła: Harmonogram sprzedaży w dniu meczu

Więcej
Nowe boisko treningowe otwarte!
Wydarzenia / 15.10.2021 21:51

Nowe boisko treningowe otwarte!

Więcej
Gramy z Wisłą: Wieści z obozu rywala
Wydarzenia / 15.10.2021 14:28

Gramy z Wisłą: Wieści z obozu rywala

Więcej
Terminarz 14. kolejki PKO Ekstraklasy
Wydarzenia / 15.10.2021 14:19

Terminarz 14. kolejki PKO Ekstraklasy

Więcej
Górnicy spotkali się z uczniami [video]
Wydarzenia / 15.10.2021 14:03

Górnicy spotkali się z uczniami [video]

Więcej
Top 5 z Wisłą Kraków w XXI wieku
Wydarzenia / 15.10.2021 12:41

Top 5 z Wisłą Kraków w XXI wieku

Więcej