CLJ: Obie drużyny na remis

26/10/2020 11:49 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
CLJ: Obie drużyny na remis

Zarówno juniorzy starsi, jak i młodsi zremisowali w swoich wyjazdowych meczach ligowych.

Juniorzy Starsi zremisowali w wyjazdowym spotkaniu z Cracovią Kraków 1:1. Bramkę dla Trójkolorowych zdobył Maks Gandziarowski. Dla zespołu prowadzonego przez Jana Żurka i Radosława Osadnika ostatnie tygodnie to intensywny okres. Zabrzanie nadrabiają zaległości związane z odwołaniem kilku meczów przez zagrożenie episemiczne. Mecz w Krakowie miał dynamiczny i intensywny przebieg. Nie bakowało w nim sytuacji dla obu zespołów. Wynik został ustalony jeszcze w pierwszej części gry. Co prawda w drugiej połowie Górnicy zdobyli bramkę jednak trafienie z 58 minucie Macieja Kowalika zostało niezaliczone (sędzia dopatrzył się pozycji spalonej).

Po bardzo intensywnym spotkaniu i okazjach bramkowych dla obu zespołów spotkanie 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U18 kończy się rezultatem 1:1. Wynik został ustalony jeszcze w pierwszej

CRACOVIA - GÓRNIK 1:1 (1:1)

1:0 - Ciesielski 21'

1:1 - Gandziarowski 44′

Górnik: Mateusz Bartusik – Daniel Cieśla, Kosma Zawada, Maksymilian Gadziarowski, Miłosz Staszkiewicz, Wiktor Skała (kpt.), Dominik Zielonka, Adrian Dziedzic, Gracjan Grot, Jakub Okaj, Erwin Kołodziejczyk

Zagrali również: Jakub Kamiński, Dariusz Stalmach, Kamil Całka, Maciej Kowalik, Bartłomiej Iwański.

Lider Centralnej Ligi Juniorów U- 17 zremisował  3:3 w wyjazdowym spotkaniu z Rozwojem Katowice Górnicy po tym spotkaniu nadal przewodzą ligowej stawce z dwoma punktami przewagi nad Zagłębiem Lubin. Do zakończenia jesiennej części rozgrywek pozostały do rozegrania 3 spotkania.

W kolejnym meczu "górnicy" zmierzą się na obiekcie Sparty ze Śląskiem Wrocław (31 pażdziernika).

ROZWÓJ KATOWICE - GÓRNIK ZABRZE 3:3

Bramki: Myśliwyczk, Holeczek Kwiatkowski - Zborowski x 2, Macha

Górnik: Mateusz Bartusik – Robert Zaborowski, Tomasz Macha, Jakub Domagała, Kamil Skok, Kamil Moraczewski (kpt.), Maciej Orzechowski, Karol Garwol, Kacper Zborowski, David Ajenjo Hyjek, Mikołaj Zięba
Zagrali również: Jan Adamski, Jakub Koseła, Dominik Klimkiewicz, Kacper Rybacki

Autor: Bartłomiej Perek