Górnik ZabrzeOfficial Site
Ekstraklasa
http://weglokoks.com.pl/index.php/pl/http://um.zabrze.pl/http://hummelsport.plhttps://redirect.sts.pl/?r=nbpgornik&utm_campaign=_a_gornik_logo_product_sb_bonus_1200i200i25_&utm_medium=cpc&utm_source=partner

Puchar Polski: Jagiellonia rywalem Górnika

27/07/2020 12:40 Autor: Górnik Zabrze powrót do listy
Puchar Polski: Jagiellonia rywalem Górnika

Pozliśmy wyniki losowania par 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski. Górnik zmierzy się na Arenie Zabrze z Jagiellonią Białystok. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się w terminie 13-16 sierpnia.

W rozgrywkach 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski 2020/2021 wezmą udział 64 drużyny. Będą to czterej zwycięzcy meczów rundy wstępnej, które zostaną rozegrane w dniach 8-9 sierpnia, a także 16 zwycięzców Okręgowych Pucharów Polski na szczeblu wojewódzkim, 16 zespołów PKO Ekstraklasy z sezonu 2019/2020, 18 zespołów Fortuna 1. Ligi z sezonu 2019/2020 oraz 10 zespołów II ligi z sezonu 2019/2020.

Pary 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski:

  • Odra Opole – Lech Poznań
  • GKS Bełchatów – Legia Warszawa
  • Chrobry Głogów – Cracovia
  • Resovia – Piast Gliwice
  • Ślęza Wrocław – Wigry Suwałki
  • Zwycięzca OPP Opolskiego ZPN – Górnik Łęczna
  • Górnik Polkowice – Arka Gdynia
  • Zdobywca OPP Wielkopolskiego ZPN – Korona Kielce
  • Zwycięzca OPP Łódzkiego ZPN – Widzew Łódź
  • Garbarnia Kraków – GKS Katowice
  • Zwycięzca OPP Kujawsko-Pomorskiego ZPN – Zagłębie Sosnowiec
  • Podhale Nowy Targ – Pogoń Szczecin
  • Błękitni Stargard/Legionovia Legionowo – Warta Poznań
  • Stomil Olsztyn – GKS 1962 Jastrzębie
  • Radomiak Radom – Miedź Legnica
  • Zwycięzca OPP Podlaskiego ZPN – Znicz Pruszków
  • Stal Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • GKS Tychy – Wisła Płock
  • Zwycięzca OPP Lubuskiego ZPN – Świt Skolwin
  • ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Zagłębie Lubin
  • Sandecja Nowy Sącz – Raków Częstochowa
  • Zwycięzca OPP Lubelskiego ZPN – Pogoń Siedlce
  • Skra Częstochowa/Stal Stalowa Wola – Lechia Gdańsk
  • Zwycięzca OPP Pomorskiego ZPN – Puszcza Niepołomice
  • Zwycięzca OPP Warmińsko-Mazurskiego ZPN – Zwycięzca OPP Śląskiego ZPN
  • Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Bytovia Bytów
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Kraków
  • Chojniczanka 1930 Chojnice – Olimpia Elbląg
  • Olimpia Grudziądz – Lech II Poznań/Elana Toruń
  • Zwycięzca OPP Podkarpackiego ZPN – Stal Mielec

Gospodarzami meczów I rundy są drużyny występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2020/21. W przypadku meczów z udziałem zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są drużyny wylosowane jako pierwsze.

Autor: Marcin Małkiewicz (Źródło: PZPN)

Najnowsze artykuły

Przygotowania: Dziś wyjątkowo raz
Wydarzenia / 23.06.2021 18:53

Przygotowania: Dziś wyjątkowo raz

Więcej
III Liga: Zakończony w sezon w statystykach
Wydarzenia / 23.06.2021 17:53

III Liga: Zakończony w sezon w statystykach

Więcej
Przygotowania: Wtorek w obiektywie
Wydarzenia / 22.06.2021 20:03

Przygotowania: Wtorek w obiektywie

Więcej
Kartka z kalendarza: Zdarzyło się 22 czerwca
Wydarzenia / 22.06.2021 09:20

Kartka z kalendarza: Zdarzyło się 22 czerwca

Więcej
Przygotowania: Dzień trzeci [Video]
Wydarzenia / 21.06.2021 23:54

Przygotowania: Dzień trzeci [Video]

Więcej
Alasana Manneh: Klub bardzo mi pomógł
Wydarzenia / 21.06.2021 17:27

Alasana Manneh: Klub bardzo mi pomógł

Więcej