GÓRNIK ZABRZE
górnik zabrze

KONTAKT

ul. Roosevelta 81
41-800 Zabrze
www.gornikzabrze.pl
NIP: 648-127-88-11

tel.: +48 (32) 271 49 26
fax: +48 (32) 271 05 30
gornikzabrze@gornikzabrze.pl

DZIAŁY

BIURO ZARZĄDU

Nikola Kośmider

n.kosmider@gornikzabrze.pl
32 438 66 01

Aleksandra Kowalczyk

a.kowalczyk@gornikzabrze.pl
32 438 66 01


DZIAŁ PRAWNY

Bartłomiej Laburda

b.laburda@gornikzabrze.pl


DZIAŁ IT, TICKETINGU I SPRZEDAŻY

Dawid Siemianowski - Kierownik Działu

d.siemianowski@gornikzabrze.pl
32 438 66 18

Tomasz Pałęza - Koordynator Klubu Biznesu

t.paleza@gornikzabrze.pl
32 438 66 16

Damian Lipka - Specjalista ds. Ticketingu

d.lipka@gornikzabrze.pl
32 438 66 17


DZIAŁ MARKETINGU I MEDIÓW

Magdalena Wróbel - Kierownik Działu

m.wrobel@gornikzabrze.pl
+48 500 122 631

Bartłomiej Perek - Główny Specjalista ds. Mediów

b.perek@gornikzabrze.pl
+48 515 243 175

Mateusz Antczak - Rzecznik Prasowy

m.antczak@gornikzabrze.pl
+48 509 018 887

Jakub Strupowski - Specjalista ds. projektów graficznych

j.strupowski@gornikzabrze.pl

Kacper Tazbir - Specjalista ds. mediów

k.tazbir@gornikzabrze.pl

Łukasz Sady - Główny Specjalista ds. Marketingu

l.sady@gornikzabrze.pl
 32 438 66 12 / +48 508 339 457

Adrianna Baran - Specjalista ds. marketingu

 a.baran@gornikzabrze.pl


OFICJALNY SALON SPRZEDAŻY GÓRNIKA ZABRZE

Sklep Kibica

sklep@gornikzabrze.pl
Tel. 32 438 66 24


DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I KADR


DZIAŁ SPORTOWY

Kamil Tęcza - Asystent Pionu Sportowego

 sportowy@gornikzabrze.pl

Roman Kaczorek - Szef Skautingu

r.kaczorek@gornikzabrze.pl

Jan Żurek - Koordynator grup młodzieżowych

j.zurek@gornikzabrze.pl

Krzysztof Skutnik –Kierownik I Drużyny

k.skutnik@gornikzabrze.pl

Łukasz Nieużyła - Koordynator ds. Odpowiedzialności Społecznej i Bezpieczeństwa Dzieci

ochronadzieci@gornikzabrze.pl