GÓRNIK ZABRZE

Nasi na wypożyczeniach [RAPORT]

2 kwi 2024 | 11:00

Sprawdzamy jak podczas świątecznej kolejki radzili sobie piłkarze Górnika wypożyczeni do innych zespołów.

NORBERT WOJTUSZEK (GKS TYCHY): 

22- letni piłkarz tradycyjnie rozpoczął wyjazdowy mecz w wyjściowym składzie. Norbert grał do 81. minuty, kiedy to zastąpił go Jakub Bieroński. Tyszanie zremisowali 1:1 z Motorem Lublin i zajmują obecnie 4. miejsce w tabeli Fortuna I Ligi. 

NIKODEM ZIELONKA (ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC): 

Trwa fatalna passa Zagłębia, które tym razem przegrało u siebie z GKS-em Katowice 0:4. Nikodem Zielonka znalazł się w kadrze meczowej, ale cały mecz spędził na ławce rezerwowych. Zespół z Sosnowca zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. 

MATEUSZ CHMAREK (GKS JASTRZĘBIE):

Napastnik zagrał od pierwszego gwizdka meczu z Kotwicą Kołobrzeg. I choć bramki nie zdobył, to z pewnością może mieć powody do satysfakcji, bo jego zespół pokonał 3:1 Kotwicę Kołobrzeg, czyli zespół z czołówki tabeli. Chmarek został zmieniony na kwadrans przed końcem meczu, gdy jego zespół prowadził 2:1. GKS zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli. 

JAKUB POCHCIOŁ (POLONIA BYTOM): 

Jakub powrócił do wyjściowej jedenastki po kilku meczach przerwy spowodowanej kontuzją. Bytomianie radzą sobie wiosną bardzo dobrze. Tym razem wygrali na wyjeździe 2:0 z rezerwami ŁKS-u Łódź. Wygrana dała drużynie awans na 9. miejsce w tabeli. Pochcioł zagrał pełne 90 minut. 

JAN CIUĆKA (SKRA CZĘTOCHOWA):

Skra przegrała na wyjeździe z Radunią Stężyca 2:3. Janka zabrakło w meczowej kadrze. Skra zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli. 

Superbet Elevator