GÓRNIK ZABRZE

Superbet oszalał? Bukmacher ponawia promocję, na której gracze zarobili miliony

21 cze 2024 | 11:45

Już w 16. minucie spotkania reprezentacji Polski z Holandią na Euro 2024 wszyscy gracze Superbet, którzy skorzystali ze specjalnej promocji na 1 gol przewagi Polski w meczu, mogli cieszyć się z wygranych kuponów. Mimo końcowej porażki biało-czerwonych, po strzale Adama Buksy na 1:0 bukmacher musiał sięgnąć głębiej do kieszeni, wypłacając miliony złotych graczom, którzy skorzystali ze specjalnego zakładu. Mimo tego, Superbet zdecydował że taka sama promocja będzie obowiązywała również na piątkowy mecz z Austrią!

- Specjalna Superprzewaga na Holandię, w ramach której zakłady zagrane na to, że Polska będzie prowadziła jednym golem zostały rozliczone błyskawicznie, przyciągnęła do nas mnóstwo nowych graczy i dała wiele radości wszystkim, którzy z niej skorzystali. Byliśmy jedynym bukmacherem w Polsce, u którego można było zarobić stawiając na biało-czerwonych. Zdecydowaliśmy się pójść za ciosem i ponowić tę wyjątkową wersję Supeprzewagi również przy okazji spotkania z Austriakami. Wszyscy sobie życzymy, żeby Polska wywalczyła komplet punktów i przybliżyła się do wyjścia z grupy, ale gdyby powtórzył się scenariusz ze starcia z Holendrami, kupony naszych graczy, o ile skorzystają ze specjalnego zakładu na prowadzenie zespołu Michała Probierza, będą bezpieczne – podkreśla Łukasz Seweryniak, General Manager Superbet Polska.

Superbet wierzy w biało-czerwonych, oferując swoim graczom również na mecz przeciwko Austriakom Superprzewagę na najwyższym poziomie. Sami obstawiający nie byli przekonani do zwycięstwa zespołu Michała Probierza z Oranje. Zdecydowana większość graczy postawiła na Holandię. Optymizm mniejszości stawiającej na Polskę w ramach specjalnej promocji się opłacił – w ciągu zaledwie szesnastu minut można było kilkukrotnie pomnożyć swój wkład, bez stresowania się niezwykle emocjonującą dalszą częścią spotkania, niestety zakończoną bez biało-czerwonego happyendu. Jak będzie wyglądało starcie z Austrią? – Po niezłej grze z Holandią na pewno jeszcze więcej osób zdecyduje się skorzystać z naszej promocji. Wystarczy zagrać „Mecz (1 gol przewagi Polaków i zakład wygrany)  – Polska", żeby zakład był rozliczony na korzyść gracza przy jakimkolwiek prowadzeniu biało-czerwonych. Zapraszamy do wspólnej zabawy i oczywiście kibicowania Polakom – dodaje Seweryniak.

Popisowa promocja Superbet

Mecze Polaków to jednak tylko kropla w morzu wydarzeń sportowych, przy których kupony ratowała Superprzewaga. Łącznie takich zdarzeń w samym 2023 roku było aż 837. Ponad połowa takich zdarzeń miała miejsce w piłce nożnej, ale warto pamiętać, że promocja działa szeroko również w innych dyscyplinach. Korzystają z niej pasjonaci koszykówki, piłki ręcznej, hokeja na lodzie, tenisa, siatkówki, skoków narciarskich, a od niedawna nawet… darta.

- O Superprzewadze moglibyśmy opowiadać bez końca, ale tak naprawdę liczby mówią same za siebie. Kwota wygranych dzięki Superprzewadze w zeszłym roku to niemal 40 milionów złotych, a z tej promocji skorzystało 90% naszych graczy. Teraz wprowadzamy ją przy okazji meczów Polski na Euro na jeszcze wyższy poziom – podsumowuje General Manager Superbet Polska.

***

O Superbet

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Globalnie grupa zatrudnia ponad 5 tysięcy osób, prowadząc działalność bukmacherską w Rumunii, Polsce, Brazylii, Belgii i Serbii. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Superbet ma ponad 22% udziału w polskim rynku bukmacherskim online i jest wiceliderem bukmacherskiego rynku online w naszym kraju.

Firma może się pochwalić nagrodami w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021, 2022 i 2023 w kategorii Najlepszy Bukmacher, Najlepsza Aplikacja Mobilna, Najlepsza Oferta Live, Najlepsza Oferta na Piłkę Nożną, Najlepszy Marketing i Nagroda Użytkowników, z których w ostatniej edycji plebiscytu aż 61% wybrało Superbet jako najlepszego bukmachera w Polsce.

Co sprawia, że gracze wybierają Superbet? Stałe promocje takie jak Superprzewaga czy Superbonus powodują, że graczom po prostu nie opłaca się grać gdzie indziej, a atrakcyjne nagrody w darmowych grach jak Supergame czy Superspin przyciągają do wspólnej zabawy również tych, którzy szukają innych sposobów na sportową rozrywkę. Gdy dodasz do tego wielokrotnie nagradzaną aplikację, w której możesz oglądać na żywo transmisje meczów, śledzić statystyki czy przeglądać kupony innych graczy dzięki platformie do gry społecznościowej Supersocial, silna pozycja Superbetu na polskim rynku jest w pełni zrozumiała.

Superbet od początku działalności na naszym rynku prężnie wspiera polski sport. Od 1 lipca 2023 roku został sponsorem strategicznym Lecha Poznań oraz jego Akademii. To jedna z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule. W Ekstraklasie sponsoruje też Górnika Zabrze, a w niższych ligach GKS Tychy i Stomil Olsztyn. Bukmacher jest również sponsorem reprezentacji Polski w skokach narciarskich oraz największego turnieju szachowego – Superbet Rapid&Blitz – oraz w darcie – Superbet Poland Darts Masters.